Головна Доступ до публічної інформації

Надання публічної інформації Оріхівською районною радою здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

Форма для подання інформаційного запиту від фізичних осіб в письмовому виді.doc
Форма для подання інформаційного запиту від юридичних осіб в письмовому виді.doc
Форма для подання інформаційного запиту від об'єднань громадян в письмовому виді.doc  

Приймання запитів та надання інформації

Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у приміщенні Оріхівської районної ради за адресою: 71600, Запорізька обл.., м. Оріхів, вул. Покровська, 58 адміністративної будівлі районної ради, за телефоном (06141) 430-71 або на електронну адресу info@orrada.gov.ua

Графік прийому запитувачів інформації у Оріхівській районній раді

Працівник, що приймає запити Місце прийому запитів Дні та години прийому
Закладна Світлана Ваолодимирівна
кабінет 38 (3 поверх адмінбудинку районної ради) понеділок – п’ятниця з 8-00 до 12-00 год.

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно з Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.