Головна Оголошення РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

 

УКРАЇНА

ОРІХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

10 квітня 2017 року                                                               № 14-р

Про скликання десятої сесії Оріхівської районної ради

сьомого скликання

 

Керуючись ст. 43, 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати десяту сесію Оріхівської районної ради сьомого скликання 28 квітня 2017 року об 11-00 годині у залі засідань районної ради:

 

  1. Внести до порядку денного другого пленарного засідання питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

2. Про хід виконання програми щодо запобігання і протидії корупції в Оріхівському районі на 2013 - 2017 роки.

3. Про звіт райдержадміністрації про виконання районної Програми розвитку цивільного захисту населення у Оріхівському районі на 2016-2020 роки.

4. Про хід виконання цільової Програми забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів і залізничних переїздах Оріхівського району, розвитку матеріально-технічної бази підрозділу Державної автомобільної інспекції на 2014 - 2017 роки.

5. Про хід виконання програми фінансової підтримки забезпечення функціонування «Єдиного вікна» щодо прийому всіх видів допомоги, пільг, субсидій та компенсацій мешканцям Оріхівського району на 2016-2017 роки.

6. Про хід виконання програми зайнятості населення Оріхівського району на період до 2017 року.

7. Про хід виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

8. Про районну цільову програму «Сільське подвір’я» на 2017-2020 роки.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована на території Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.

10. Про звіт постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань та бюджету.

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.12. 2015 №3 «Про утворення постійних комісій ради та затвердження Положення про постійні комісії».

12. Про скасування окремих рішень Оріхівської районної ради.

13. Про внесення змін до рішення районної ради № 31 від 24.01.2017 року «Про надання згоди на передачу об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Таврійської сільської ради»

14. Про передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Таврійської сільської ради

15. Про уточнення переліку підприємств, установ, закладів та нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району

16.Про розірвання договору оренди об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району

17. Про укладання договорів оренди об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району

18. Про продовження терміну дії договору оренди об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району

19. Про укладання договору позички об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району

20. Про передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Комишуваської селищної ради

21. Про ліквідацію комунального підприємства «Профдезінфекція» Оріхівської районної ради Запорізької області

22. Про забезпечення юридичного супроводу інтересів районної ради.

23. Про внесення змін до рішення районної ради № 3 від 29.01.2016 року «Про Програму підтримки комунальної установи «Об’єднаний Трудовий архів міської, селищної та сільських рад Оріхівського району» на 2016-2018 роки»

24. Про депутатський запит Предеус Ірини Федотівни щодо фінансово-господарської діяльності відділу освіти Оріхівської районної державної адміністрації та використання цією установою бюджетних коштів за період з 01.01.2012 по 31.01.2017 р.

2. Рекомендувати постійним комісіям ради розглянути питання, внесені на друге пленарне засідання десятої сесії районної ради, на засіданнях профільних комісій.

 

 

Заступник голови ради                                                                  М.Д.Вініченко10.04.2017