Головна Оголошення Повідомлення про опрелюднення регуляторного акта

Повідомлення про опрелюднення регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення районної ради «Про затвердження положення про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, та міста Оріхівського району»

 

    Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою  врегулювання порядку передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району, відділ  з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату Оріхівської районної ради Запорізької області  повідомляє про оприлюднення проекту рішення Оріхівської районної ради.

«Про затвердження положення про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, та міста Оріхівського району»

Строк приймання пропозицій та зауважень до вищевказаного проекту

регуляторного акту становить один місяць з дня опублікування. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати у письмовій формі:

поштою за адресою: 70504, м. Оріхів, вул. Покровська, буд. 58 к. 32 відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату Оріхівської районної ради Запорізької області                                    

на електронні адреси: info@orradagov.ua 

Телефони: (06141) 4-35-52     

Детальніше ознайомитись з даним Проектом рішення голови Оріхівської районної ради Запорізької області та аналізом регуляторного впливу ви можете на офіційному сайті Оріхівської районної ради в мережі Інтернет: (www.orrada.gov.ua) в розділі «Регуляторні акти» та наступному номері газети «Трудова слава».


Начальник відділу з питань

управління об’єктами спільної

власності територіальних громад району                                       О.Л.Губська

 

14.07.2017 року

 14.07.2017