Головна Оголошення РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

УКРАЇНА

ОРІХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

12 вересня 2017 року                                                                                        № 33-р

 

Про скликання тринадцятої сесії

Оріхівської районної ради

сьомого скликання

 

Керуючись ст. 43, 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати тринадцяту сесію Оріхівської районної ради сьомого скликання та провести пленарне засідання ради 29 вересня 2017 року об 11-00 годині у залі засідань районної ради:

1. Внести до порядку денного пленарного засідання питання:

1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Токмацької місцевої прокуратури на території Оріхівського району за перше півріччя 2017 року

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №12 «Про Програму «Допомога малозабезпеченим громадянам на 2016-2020 роки».

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 25 «Про затвердження цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у Оріхівському районі на 2017-2020 роки».

4. Про внесення змін до бюджетних призначень.

5. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 24.01.2017 №27 «Про районний бюджет на 2017» (зі змінами та доповненнями).

6. Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2018 рік.

7.Про хід виконання Програми з проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів у Оріхівському районі на 2014-2017 роки.

8. Про звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту.

9.Про внесення змін до складу Колегії Оріхівської районної ради сьомого скликання.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.12. 2015 №3 «Про утворення постійних комісій ради та затвердження Положення про постійні комісії».

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.06.2017 № 12 «Про структуру та умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради».

12. Про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району, укладання та розірвання з ними контрактів.

13. Про затвердження положення про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, та міста Оріхівського району.

14. Про внесення змін до рішення районної ради № 8 від 23.06.2017 року «Про ліквідацію комунального підприємства «Профдезінфекція» Оріхівської районної ради Запорізької області».

15. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Профдезінфекція» Оріхівської районної ради Запорізької області.

16. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Таврійської сільської ради.

17. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Комишуваської селищної ради.

18. Про надання дозволу на укладання договорів оренди об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району.

19. Про передачу з балансу на баланс об’єктів нерухомого та індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад Оріхівського району.

20. Про продовження терміну дії договорів оренди об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району

21. Про внесення змін до договору оренди об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району

22. Про укладання договору оренди об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району.

23. Про звільнення керівника комунального підприємства «Оріхівська районна друкарня» Оріхівської районної ради Запорізької області.

24. Про перетворення КП «Редакція газети «Трудова слава» Оріхівської районної ради Запорізької області.

25. Про надання дозволу комунальному закладу «Оріхівська центральна районна лікарня» Оріхівської районної ради Запорізької області на укладання договору оренди з Комишуваською селищною радою.

26. Про зміну у складі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району.

2. Рекомендувати постійним комісіям ради в період з 18 по 25 вересня 2017 року провести засідання комісій щодо попереднього розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії районної ради.

 

Голова ради                                                                                                          К.В.Дудніченко

 12.09.2017