Головна Оголошення РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАДИ

УКРАЇНА

ОРІХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

10 квітня 2018 року                                                             № 10-р

Про скликання вісімнадцятої сесії Оріхівської районної ради сьомого скликання

 

Керуючись ст. 43, 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати вісімнадцяту сесію Оріхівської районної ради сьомого скликання та провести пленарне засідання ради 27 квітня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань районної ради:

  1. Внести до порядку денного пленарного засідання питання:

1)    Про звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Оріхівського району на 2017 рік.

2)    Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Оріхівського району на 2018 рік.

3)    Про хід виконання районної Програми розвитку цивільного захисту населення у Оріхівському районі на 2016-2020 роки.

4)    Про Програму профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Оріхівському районі, розвитку матеріально-технічної бази Оріхівського ВП Пологівського ВП ГУНП та Пологівського МВ управління Служби безпеки України  в Запорізькій області на 2018 рік.

5)    Про районну Програму підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади на території Оріхівського району на 2018рік.

6)    Про хід виконання районної програми  «Репродуктивне здоров’я нації на 2016-2020 роки».

7)    Про внесення змін до рішення сесії від 25.12.2015 № 9 «Про районну програму «Репродуктивне здоров'я нації» на 2016 – 2020 роки».

8)    Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

9)    Про внесення змін до бюджетних призначень.

10)      Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 № 8 «Про районний бюджет на 2018 рік».

11)      Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована на території Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.

12)      Про внесення змін до рішення районної ради від 01.12.2017 р №2 «Про створення робочої групи з вивчення питання щодо подальшої роботи  комунальних підприємств Оріхівської районної ради».

13)      Про звіт голови районної ради щодо здійснення державної регуляторної політики Оріхівською районною радою у 2017 році.

14)      Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради Запорізької області від 29.09.2017 №11 «Про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району, укладання та розірвання з ними контрактів».

15)      Про звільнення виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Оріхівська районна друкарня» Оріхівської районної ради Запорізької області.

16)      Про надання дозволу на списання основних засобів Комунального закладу «Оріхівська центральна районна лікарня» Оріхівської районної ради Запорізької області.

17)       Про затвердження ліквідаційного балансу та акту ліквідаційної комісії з ліквідації комунального підприємства «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Оріхівської районної ради Запорізької області.

18)       Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 26.02.2016 №17 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Трудова слава» та редакції КП «Редакція газети «Трудова слава».

19)       Про затвердження структури комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Оріхівської районної ради Запорізької області.

20)      Про ліквідацію комунального підприємства «Редакція радіомовлення «Радіо Оріхівщини» Оріхівської районної ради Запорізької області.

21)      Про переукладення договору оренди об’єкту нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району Запорізької області.

22)      Про укладення договору оренди об’єкту нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району.

23)      Про розгляд звернення депутатів Оріхівської районної ради до Запорізької обласної ради щодо подальшого функціонування Державного навчального закладу «Оріхівський професійний ліцей» на території Оріхівського району.

2. Рекомендувати постійним комісіям ради в період з 12 по 20 квітня 2018 року провести засідання постійних комісій щодо попереднього розгляду питань порядку денного вісімнадцятої сесії районної ради.

 

Голова ради                                                                К.В.Дудніченко11.04.2018