Головна Оголошення УВАГА! КОНКУРС!

УВАГА! КОНКУРС!

Виконавчий апарат Оріхівської районної ради Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства «Оріхівська районна друкарня» Оріхівської районної ради Запорізької області, яке знаходиться за адресою: Запорізька область, м. Оріхів, вул. Покровська, 25.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста та стаж роботи на керівних посадах або на посаді відповідно до кваліфікації за дипломом не менше трьох років, володіють державною мовою.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу повинні подати особисто або надіслати електронною поштою до Оріхівської районної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнений особовий листок з обліку кадрів, автобіографію;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції";

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копію трудової книжки (1,2 та остання сторінки);

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

- конкурсна пропозиція проекту стратегічного плану розвитку підприємства, установи, закладу (далі конкурсна пропозиція).

- додаткова інформація стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо) (за наявності).

Конкурсний відбір проходить публічно. 16 травня 2018 року відбудеться засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посади на відповідність їх кваліфікаційним вимогам та співбесіда.13.04.2018