Головна Оголошення УВАГА! КОНКУРС!

УВАГА! КОНКУРС!

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Виконавчий апарат Оріхівської районної ради Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства «Оріхівська районна друкарня» Оріхівської районної ради Запорізької області, яке знаходиться за адресою: Запорізька область, м. Оріхів, вул. Покровська, 25.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста та стаж роботи на керівних посадах або на посаді відповідно до кваліфікації за дипломом не менше трьох років, володіють державною мовою.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу повинні подати особисто або надіслати електронною поштою до Оріхівської районної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнений особовий листок з обліку кадрів, автобіографію;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння

вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про

запобігання корупції";

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або

військовозобов'язаних);

- копію трудової книжки (1,2 та остання сторінки);

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

- конкурсна пропозиція проекту стратегічного плану розвитку підприємства, установи, закладу (далі конкурсна пропозиція).

- додаткова інформація стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо) (за наявності).

Конкурсний відбір проходить публічно. 18 червня 2018 року відбудеться засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посади на відповідність їх кваліфікаційним вимогам та співбесіда.

 16.05.2018