Головна Оголошення РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

УКРАЇНА

ОРІХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

27 вересня 2018 року                                                          № 27-р

Про скликання двадцять першої сесії Оріхівської районної ради сьомого скликання

 

Керуючись ст. 43, 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять першу сесію Оріхівської районної ради сьомого скликання.

1. Пленарне засідання ради провести 11 жовтня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань адміністративного будинку за адресою: м. Оріхів вул. Покровська,58.

2. Внести до порядку денного  двадцять першої сесії Оріхівської районної ради питання:

1)           Про виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень районної ради.

2)           Про хід виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Оріхівському районі на 2017-2018 роки.

3)           Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 12 «Про Програму «Допомога малозабезпеченим громадянам на 2016-2020 роки».

4)           Про внесення змін до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади на території Оріхівського району на 2018 рік.

5)           Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. яка розташована на території Мирненської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.

6)    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.

7)           Про внесення змін до бюджетних призначень.

8)           Про втрату чинності рішення районної ради від 25.10.2013 №2.

9)           Про визнання такими, що втратили чинність, рішень районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

10)      Про підтримку звернення депутатів Гуляйпільської районної ради.

11)      Про звернення депутатів районної ради до Прем’єр-міністра України.

12)      Про звільнення виконуючого обов'язки головного редактора Комунального підприємства «Редакція радіомовлення «Радіо Оріхівщини» Оріхівської районної ради Запорізької області».

13)      Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 26.02.2016 № 17 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Трудова слава» та редакції КП «Редакція газети «Трудова слава».

14)      Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 27.04.2018 №18 «Про ліквідацію комунального підприємства «Редакція радіомовлення «Радіо Оріхівщини» Оріхівської районної ради Запорізької області».

15)      Про передачу з балансу на баланс індивідуально визначеного рухомого майна спільної власності територіальних громад Оріхівського району.

16)      Про передачу з балансу на баланс індивідуально визначеного рухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району.

17)      Про безоплатну передачу індивідуально визначеного рухомого майна до комунальної власності територіальної громади міста в особі Оріхівської міської ради.

18)      Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 31.10.2017 №1 «Про передачу об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Оріхівської міської ради Запорізької області».

19)           Про передачу індивідуально визначеного рухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області.

20)      Про ліквідацію комунального підприємства «Оріхівська районна друкарня» Оріхівської районної ради Запорізької області.

21)      Про припинення Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Оріхівської районної ради Запорізької області шляхом ліквідації.

3. Рекомендувати постійним комісіям ради в період з 01 по 08 жовтня 2018 року провести засідання постійних комісій щодо попереднього розгляду питань порядку денного двадцять першої сесії районної ради.

 

 

Голова ради                                                                К.В.Дудніченко28.09.2018