Головна Оріхівський край Мирненська сільська рада

Мирненська сільська рада

Оріхівського району Запорізької області

 

Мирненський сільський голова

Циганкова Світлана Миколаївна

 

Мирненська сільська рада утворена в 1967 році . Сільська рада розташована за адресою : 70560, вул. Яссана,10 с. Мирне Оріхівський район Запорізька область.

До сільської ради входить 1 населений пункт - село Мирне , площа якого 117,26 га

Кількість населення на 01.1.2011 року 833 чол. , дворів -335

 

Мирне - село, центр сільської ради, розташоване за 25 км. від районного центру .

День села святкується в листопаді місяці.

В селі працюють заклади соціальної сфери: Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступеня (25 чоловік вчителів та обслуговуючого персоналу, учнів - 96), Мирненський комунальний дитячий дошкільний заклад (17 чоловік вихователів та обслуговуючого персоналу, дітей -45), сільський будинок культури на 420 місць, сільська бібліотека, лікарська амбулаторія, відділ поштового та комунікаційного зв’язку, комунальне підприємство «Мирянський комунгосп», яке надає послуги теплопостачання, водопостачання, водовідведення та інші. Стан газифікації населення стовідсотковий. Працює центральна котельня. Всі дороги з твердим покриттям.

В селі Мирне розташовані історичні пам’ятки: меморіал «Скорботна мати», Могила загиблим воїнам. На фронтах Великої Вітчизняної війни захищали батьківщину 136 односельців, з них 46 загинули, 112 нагороджені орденами і медалями. 19 вересня 1943 року село Мирне (хутір Ясани 1945 року) було визволено від окупації. Наступ вели військові з’єднання 31-го Гвардійського Стрілецького корпусу під командуванням А.І.Утвенка, 5-го Гвардійського Донського Кавалерійського корпусу під командуванням О.І. Селіванова, 11-го Гвардійського танкового корпусу 60-та Гвардійська Таганрозька дивізія. 290 воїнів загинули, звільняючи село 19 вересня 1943 року. 22 викарбувані на братській могилі села, імена 268-ми похованих солдат і офіцерів - невідомі.

Основу економіки села становить сільськогосподарське виробництво. Землекористування території складає 3787 га земель, в тому числі сільськогосподарських угідь 3394 га. На території ради працює два акціонерні товариства, 11 фермерських господарств, які спеціалізуються на сільськогосподарському товарному виробництві продукції рослинництва і тваринництва.

Основним видом діяльності ТОВ «Татіс» є розведення птиці, виробництво яєць. Основним видом діяльності ТОВ «Татекс СПФ» є вирощування зернових та технічних культур. Також підприємство є одним з найбільших в районі з розведення великої рогатої худоби, виробництва молока .

Найбільшим фермерським господарством на території сільської ради є селянське фермерське господарство «Ясени», яке спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур, наданні послуг в рослинництві, оптовій торгівлі зерном, насінням та кормами для тварин.

З 1928 року село Мирне називалось хутір Ясани на честь першого директора зернорадгоспу. З 1945 року перейменовано в село Мирне.

25 листопада 1928 року був виданий перший наказ по утворенню радгоспу «Оріхівський» за підписом Едуарда Карловича Яссана. Радгосп був названий Оріхівський зернорадгосп № 20. За картою землекористування в радгоспі рахувалося 45 тисяч гектарів землі. Розпорядженням Наркомзему України на Оріхівську землю для утворення зернорадгоспу були направлені комуністи Едуард Яссан – в подальшому директор радгоспу, Афанасій Герасименко – головний агроном радгоспу Охрименко Лука Ілліч – технік радгоспу. Першим секретарем комсомольської організації був Олійник Іван Андрійович.

Мирненська сільська рада була утворена в с. Мирне в 1967 році. До цього часу село Мирне входило до складу Копанівської сільської ради.

 

Склад працівників сільської ради:

Циганкова Світлана Миколаївна – сільський голова

Тимченко Галина Володимирівна – секретар сільської ради

 

Контактна інформація:

Секретар :Тимченко Галина Володимирівна,тел. 49-642; тел./факс 49-642

 

Список депутатів сільської ради: