Головна Депутатськi фракцiї та групи Депутатська фракція територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок"

Депутатська фракція територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок"

Оголошено про створення на другому пленарному засіданні першої сесії районної ради 10.12.2015 р.

Чисельність фракції: 10 депутатів.

Керівник фракції: Салогуб Олександр Владиславович.

Члени фракції: Акулова Людмила Вікторівна, Бєлкін Ігор Миколайович (достроково припинив повноваждення 19.06.2017), Гончар Олександр Іванович, Данильченко Віра Володимирівна, Дудніченко Каріна Василівна, Коваль Володимир Олексійович(достроково припинив повноваження 26.02.2016),  Разварін Володимир Леонідович (набув повноважень 22.04.2016), Світлицький Артур Михайлович, Сидоренко Вячеслав Михайлович, Сіроїжко Петро Федорович, Шкарупило Яків Васильович (достроково припинив повноваження 19.06.2017), Курельчук Михайло Павлович (повідомлено про входження до фракції 29.09.2017), Лавренко Микола Іванович (повідомлено про входження до фракції 29.09.2017).