Головна Новини

ЗІ СВЯТОМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

п'ятниця, 14.06.2019 11:17 Переглядів: 7

Шановні мешканці Оріхівського району!

Прийміть найщиріші вітання 

 

з нагоди свята – Трійці! 

В цей день апостоли Ісуса Христа побачили Святого Духа. Дух Святий прийшов до них та благословив їх Своєю Святою присутністю! Нехай з цього дня Ваше життя завжди буде наповнена Ним і Його Святою присутністю!

Нехай благословення Святої Трійці зійде на Вас і змінить все життя!

 

     З повагою

     голови районної ради                                                                К.В.Дудніченко

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

вівторок, 11.06.2019 15:53 Переглядів: 12

У вівторок, 18 червня2019 року, відбудеться пряма  телефонна лінія на тему: "Адміністративне право"( оскарження дій та рішень органів виконавчої влади та органів мімцевого самоврядування; вимоги про визнання неправомірними та скасування рішень органів місцевого самоврядування; судовий порядок визначення незеконними актів органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування тощо), під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. 

Звертатись з 10-00 до 11-00 год. за тел. 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

п'ятниця, 07.06.2019 10:05 Переглядів: 13

У четвер, 13 червня 2019 року, відбудеться пряма  телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування, Барзіон Микола Олексійович.

Звертатись з 13-00 до 14-00 год. за тел. 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

З ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ

понеділок, 03.06.2019 12:16 Переглядів: 60

31 травня відбулося пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради.

Розпорядженням голови районної ради від 21.12.2018 року за пропозицією колегії районної ради відзнакою «Почесний громадянин Оріхівського району» нагороджено депутата районної ради Жирченка Сергія Івановича (посмертно). На початку пленарного засідання голова ради вручила відзнаку дружині Сергія Івановича Наталії Миколаївні.

 

Докладніше

"ОСТАННІЙ ДЗВОНИК" У МАЛОТОКМАЧАНСЬКІЙ ЗОШ

понеділок, 03.06.2019 11:47 Переглядів: 19

31 травня пролунав «останній дзвоник» для усіх школярів Оріхівського району. Свято останнього дзвоника знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Голова районної ради Каріна Дудніченко привітала учнів ,батьків та педагогічний колектив Комунального закладу « Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів» Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області на святі, яке відбулося на подвір’ї школи. – Для школярів сьогоднішній дзвінок- це старт літніх канікул. Бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового навчального року. Для випускників школи сьогодні шкільний дзвінок лунає востаннє. Я вам бажаю добре здати іспити та обрати професію, про яку ви мрієте, - звернулася до присутніх Каріна Дудніченко.

 

 

 

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

середа, 29.05.2019 09:22 Переглядів: 40

Голова районної ради провела засідання Колегії ради, на якому було узгоджено порядок денний пленарного засідання двадцять сьомої сесії та узагальнено зауваження постійних комісій ради до поданих проектів рішень.

Колегія також визначила порядок розгляду питань, внесених на розгляд сесії.

Докладніше

ПРАЦЮЮТЬ ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ

четвер, 23.05.2019 14:32 Переглядів: 40

23 травня о 10 годині під головуванням депутата районної ради Качур О.Д. відбулася постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного та агропромислового розвитку, підприємництва та малого бізнесу. На своєму засіданні, в якому взяла участь голова районної ради К.Дудніченко, комісія попередньо розглянула проекти рішень внесених на двадцять сьому сесію районної ради.


Докладніше

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПРОВОДЯТЬ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗГЛЯД ПИТАНЬ СЕСІЇ

середа, 22.05.2019 10:01 Переглядів: 72

О 10 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району під головуванням депутата районної ради, голови комісії Керничного О.Д., в роботі комісії взяла участь голова районної ради Дудніченко К.В.

Докладніше

СКЛИКАНА ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАДИ

п'ятниця, 17.05.2019 11:26 Переглядів: 42

Голова районної ради К.В.Дудніченко підписаларозпорядження про скликання двадцять сьомої сесії районної ради.

Пленарне засідання сесії пройде 31 травня 2019 року о 11-00год. у залі засідань адміністративного будинку ради за адресою: м. Оріхів, вул. Покровська, 58.

Засідання постійних комісій ради визначені графіком, розміщеним у рубриці оголошення.

З проектами рішень можна ознайомитися у розділі «Проекти рішень ради».

Докладніше

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

п'ятниця, 10.05.2019 14:45 Переглядів: 42

9 травня у парку імені Шевченка на меморіалі «Памятаємо. Шануємо. Гордимося» ветерани, учасники бойових дій, діти війни, керівництво міста, району, представники трудових колективів, громадських організацій, мешканці міста взяли участь в урочистому мітингу з нагоди 74-річниці з Дня Перемоги.

 

З вітальним словом до ветеранів та всіх присутніх звернулись: міський голова Герасименко С.М., учасник бойових дій, ветеран війни, член Президії ветеранської організації району Кулініч А.І., голова райдержадміністрації Проценко М.Г., голова районної ради Дудніченко К.В., голова районної організації воїнів- інтернаціоналістів Лиско С.М.

 

" У ці травневі дні у кожній Оріхівській сім′ї згадують тих, хто загинув в роки війни, тих хто помер в мирний час. Їх подвиг безсмертний. І сьогодні, попри дощову погоду, на мітинг прийшли багато оріхівців. Я впевнена,що пам′ять про війну завжди буде жити в серцях наших земляків",- підкреслила Каріна Василівна Дудніченко, звертаючись до присутніх на святі ветеранів та побажала їм міцного здоров′я, довгих років життя і підтримки рідних. Голова ради також передала вітання усім присутнім від депутатського корпусу районної ради.

 

Після завершення мітингу міський голова Сергій Михайлович Герасименко запросив присутніх на солдатську кашу та святковий концерт.

Докладніше