Головна Новини

14 грудня2017 року о 10.00 год. відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного та промислового розвитку, підприємництва та малого бізнесу під головуванням Качур О. Д.

четвер, 14.12.2017 14:18 Переглядів: 13

В роботі комісії взяла участь голова районної ради Дудніченко К. В.
До порядку денного засідання були включені питання попереднього розгляду проектів рішень ради, а також додатково внесені питання, які винесені на розгляд шістнадцятої сесії районної ради.
Комісія заслухала доповіді розробників проектів рішень ради, зокрема начальника фінансового управління райдержадміністрації Бєлова О. І., начальника відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради Губської О.Л., заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Литвин Т. І. та ін., задала їм запитання, які цікавили членів комісії, внесла свої зауваження та висловила власну позицію відносно окремих проектів рішень.

Докладніше

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров"я та спорту

четвер, 14.12.2017 08:40 Переглядів: 24

        13 грудня  поточного року відбулося засідання постійної комісій районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту. В роботі комісії взяли участь 4 із 7 членів постійної комісії, взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та відділів виконавчого апарату районної ради.

Голова постійної комісії Середа С.В.  надав слово розробникам проектів рішень районної ради. Вони представили проекти та відповіли на запитання членів комісії.

Докладніше

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПРОЕКТИ РОЗПОРЯДЖЕНЬ З БЮДЖЕТНИХ ПИТАНЬ

середа, 13.12.2017 16:26 Переглядів: 11

Постійна комісія з фінансово-економічних питань та бюджету сьогодні зібралася на позачергове засідання для розгляду невідкладних питань, пов’язаних з виконанням районного бюджету поточного року.

Рішенням Оріхівської районної ради від 24.01.2017 року №27 «Про районний бюджет на 2017 рік» відповідно до ст. 108 Бюджетного кодексу України районній державній адміністрації делеговане право у період між сесіями районної ради збільшувати (зменшувати) обсяги дохідної та видаткової частин районного бюджету в разі збільшення (зменшення) району обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, обласного, сільських, селищного, міського бюджетів та інших бюджетів, здійснювати їх розподіл, а також перерозподіл обсягів, затверджених міжбюджетних трансфертів між бюджетами сіл, селища, міста, головними розпорядниками коштів районного бюджету згідно з розпорядженням голови районної державної адміністрації, погодженим постійною комісією районної ради з питань бюджету з наступним внесенням змін до районного бюджету.

 

Докладніше

ПІДПИСАНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ РАДИ

п'ятниця, 08.12.2017 14:15 Переглядів: 39

Сьогодні, 08 грудня, головою  районної ради підписане розпорядження про скликання шістнадцятої сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 22 грудня 2017 року об 11-00 год.

Головам постійних комісій районної ради запропоновано ровести засідання комісій з попереднього розгляду питань в період з 11 по 18 грудня поточного року. Графік проведення засідань постійних комісій ради узгоджений з їх головами.

Проекти рішень районної ради з внесених до порядку денного питаньрозміщені у розділі сайту "Проекти рішень ради"

Докладніше

ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

п'ятниця, 08.12.2017 13:16 Переглядів: 58

7 грудня у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь депутати сільських, селищної, міської рад, посадові особи та актив органів місцевого самоврядування району, ветерани місцевого самоврядування, мешканці територіальних громад.
Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

п'ятниця, 08.12.2017 10:07 Переглядів: 13

У четвер, 14 грудня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної ради Самардак Григорій Вікторович.

Звертатись з 12-00 до 13-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

п'ятниця, 08.12.2017 10:06 Переглядів: 11

З метою консультування громадян щодо актуальних питань охорони здоров’я у середу, 13 грудня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Департаменту охорони здоров’я Запорізької державної адміністрації Клименко Вікторія Іванівна.

Звертатись з 12-00 до 13-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

середа, 06.12.2017 09:43 Переглядів: 29

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

 

Саме органи місцевого самоврядування, обрані громадою депутати ради покликані дбати про розвиток відповідної території, забезпечувати надання населенню послуг, які відповідають його потребам. Роль органів місцевого самоврядування в умовах проведення децентралізації значно зростає.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

Докладніше

Шановні військовослужбовці, захисники України! Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

вівторок, 05.12.2017 16:32 Переглядів: 19

Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, конституційні засади, забезпечуєте безпеку всіх громадян України. Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.

Прийміть слова щирої вдячності за ваш нелегкий, але такий благородний труд!

Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань

 

 

З повагою

Голова районної ради                                                           К. В. Дудніченко

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

вівторок, 05.12.2017 16:27 Переглядів: 18

У понеділок, 11 грудня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань Кюрчев Володимир Миколайович.

Звертатись з 11-00 до 12-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

 

Докладніше