Головна Новини

Відбулося пленарне засідання дванадцятої (позачергової) сесії районної ради.

вівторок, 27.03.2012 15:53 Переглядів: 899

Відбулося пленарне засідання дванадцятої (позачергової) сесії районної ради. Під час засідання депутати розглянули 19 питань, серед яких фінансові питання «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2011 рік» та «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 29.12.2011 № 25 «Про районний бюджет на 2012 рік», питання регулювання діяльності установ спільної власності територіальних громад району, внесення змін до раніше прийнятих районних програм, кадрові питання.

Докладніше

Відбувся іспит

понеділок, 26.03.2012 15:44 Переглядів: 898

Відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради.

Докладніше

Відбулося засідання Колегії районної ради

п'ятниця, 23.03.2012 15:23 Переглядів: 794

Сьогодні, 23.03.2012, відбулося засідання Колегії районної ради з попереднього розгляду питань, які пропонується внести на пленарне засідання дванадцятої (позачергової) сесії районної ради.

Докладніше

Пройшли засідання постійних комісій ради

четвер, 22.03.2012 15:16 Переглядів: 791

З 20 по 22 березня поточного року в районній раді пройшли засідання постійних комісій ради, на яких розглянуті проекти рішень, що вноситимуться на пленарне засідання дванадцятої (позачергової) сесії ради.

Докладніше

Програма "Бібліоміст" - це можливість модернізації бібліотек

вівторок, 20.03.2012 15:55 Переглядів: 853

Бібліоміст – це програма модернізації українських бібліотек, яка розширює доступ до інформації та сучасних технологій шляхом обладнання публічних бібліотек комп’ютерною технікою, навчання бібліотекарів роботі з новітніми технологіями по всій країні, надання підтримки бібліотекам у здійсненні діяльності та залученні додаткових ресурсів, просування сучасних українських бібліотек серед широкої громадськості.

Докладніше

Реалізація Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -II» на території району

четвер, 15.03.2012 16:43 Переглядів: 773

В серпні 2011 року на території району розпочато впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ».

Координаторами Проекту в Запорізькій області було проведено семінар для зацікавлених сторін.

Підписана тристороння Угода про партнерство між Оріхівською райдержадміністрацією, Оріхівською районною радою та координаторами Проекту в Запорізькій області.

 

Докладніше

Відбувся семінар з актуальних питань дотримання нового антикорупційного законодавства

четвер, 15.03.2012 14:15 Переглядів: 784

Сьогодні в приміщення районної ради відбулося навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників комунальних установ і закладів, які підпадають під дію Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Докладніше

До Міжнародного дня прав жінок та миру

п'ятниця, 02.03.2012 15:35 Переглядів: 827

В районі проводяться заходи з відзначення Міжнародного дня жінок і миру.

1 березня голова райдержадміністрації К.В. Дудніченко, голова районної ради С.О. Коваль, Оріхівський міський голова С.М. Герасименко провели зустріч з матерями багатодітних сімей, привітали присутніх зі святом і вручили квіти та подарунки.

В ході зустрічі багатодітні мами розповіли про проблеми, які виникають в сім’ях із вихованням дітей, соціально-побутові проблеми та поділилися успіхами своїх багатодітних родин. Ряд питань, порушених під час зустрічі взяті на контроль, відповідні служби отримали доручення.

 

Докладніше

Масляна на Оріхівщині

понеділок, 27.02.2012 16:43 Переглядів: 856

26 лютого за ініціативою молодіжної ради Оріхівської міської ради, громадського об’єднання ”Молоді регіони” та за підтримки Оріхівської райдержадміністрації на площі Покровській міста Оріхова відбулося святкування Масляної ”Масляна, масляна, яка ж ти мала, якби тебе сім тижнів, а посту – один”. Під час святкування жителі міста та гості мали змогу подивитись святкову концертну програму та частувалися безкоштовними млинцями, гарячим чаєм та булочками.

Докладніше

Відбулася чергова ХІ сесія районної ради

п'ятниця, 24.02.2012 20:25 Переглядів: 923

   Сьогодні, 24 лютого, відбулося пленарне засідання чергової одинадцятої сесії районної ради.

На початку засідання керівники району вручили відзнаки переможцям обласного конкурсу в номінації «Молодий підприємець» депутату районної ради, керівнику селянського фермерського господарства Грабку М.С. та в номінації «Кращий виробник» керівнику підприємства «Езра» Кошилю П.П.

На пленарному засіданні ради було розглянуто дев’ятнадцять питань, серед яких «Про звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Оріхівського району за 2011 рік та про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Оріхівського району на 2012 рік», «Про пріоритетні напрями роботи Оріхівської районної державної адміністрації на 2012 рік», «Про внесення змін до бюджетних призначень».

 

Докладніше