Головна Новини

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

понеділок, 07.05.2012 14:40 Переглядів: 852

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, герої фронту і тилу!

Сердечно вітаємо вас із всенародним святом – Днем Перемоги!

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Це вашим потом та кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.Саме Вам завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, посміхатися сонцю. Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Щиро бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я та довголіття, родинного тепла та затишку!

С святом Великої Перемоги, шановні земляки!

Каріна Дудніченко, голова райдержадміністраціЇ.

Сергій Коваль, голова районної ради.

Сергій Герасименко, міський голова Оріхова.

 

 

Докладніше

З ПЕРШОТРАВНЕМ!

понеділок, 30.04.2012 14:15 Переглядів: 881

Шановні мешканці Оріхівщини!

Щиро вітаємо вас з Першотравнем! У ці теплі весняні дні світ навколо наповнюється світлими почуттями, новими планами. З Днем Першотравня ми пов'язуємо надії на краще майбутнє. Він як і раніше наповнює нас оптимізмом, змушує відчути себе частиною єдиного цілого, частиною суспільства, його історії.

1 травня - свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого Оріхівського краю та України в цілому. Чесна добросовісна праця - основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.

Дорогі земляки! Майбутнє нашого району, його соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішити проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі.

Бажаємо вам, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Успіху, радості, натхнення і сил вам для здійснення всіх планів і починань. Нехай гарний весняний настрій супроводжує вас протягом всього року! Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях.

 

Каріна Дудніченко, голова райдержадміністрації.

Сергій Коваль, голова районної ради.

Сергій Герасименко, міський голова Оріхова.

 

 

 

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ТРИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

п'ятниця, 27.04.2012 13:51 Переглядів: 824

26 квітня поточного року відбулося пленарне засідання районної ради шостого скликання, в якому взяли участь 31 із 48 депутатів, обраних до складу ради.

На початку пленарного засідання депутати пом’янули хвилиною мовчання свою колегу Романенко Ольгу Миколаївну , яка померла після тривалої хвороби.

Після прийняття відповідного рішення районною виборчою комісією у 27 одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, який звільнився, пройдуть проміжні вибори.

На засіданні були розглянуті 18 питань та прийняті відповідні рішення. З ними можна ознайомитися на нашому сайті у розділі РІШЕННЯ РАДИ.

 

Докладніше

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДБІР КАДРІВ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

середа, 25.04.2012 14:12 Переглядів: 830

Президент України 05 квітня 2012 року підписав Указ № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації». У зв’язку з цим Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області пропонує ознайомитися із матеріалами на тему: «Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби».

Докладніше

ЗАВЕРШЕНО ПОПЕРЕДНІЙ РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ТРИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

вівторок, 24.04.2012 14:39 Переглядів: 844

Засіданням колегії Оріхівської районної ради завершився попередній розгляд питань, що вносяться на пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради.

Всі шість постійних комісій районної ради в період з 17 по 23 квітня провели свої засідання, на яких відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи районної ради попередньо розглянули підготовлені розробниками проекти рішень районної ради, висловили свої зауваження, доповнення до них та внесли низку суттєвих змін.

 

Докладніше

З ВЕЛИКОДНЕМ!

неділя, 15.04.2012 10:07 Переглядів: 842

Шановні мешканці Оріхівщини!

Прийміть найкращі вітання із світлим Христовим Воскресінням!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що з настанням Пасхальних днів приходить справжня, тепла і квітуча весна, пробуджується земля, оновлюється природа. Христове Воскресіння є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, віри над безнадією. Воно спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними християнськими цінностями, благочестиво відкрити своє серце любові, милосердю і всепрощенню.

Дорогі земляки! Від усього серця бажаємо вам, вашим рідним і близьким Великоднього дива, гарного настрою, радості, міцного здоров’я і довголіття!

Нехай Сяйво Божественного Воскресіння увійде у кожну оселю, принесе кожній родині мир і злагоду, домашній затишок і благополуччя, непохитну віру в кращий завтрашній день!

Нехай многоголосі Пасхальні дзвони лунають у наших душах і надихають нас на праведні звершення заради рідної Оріхівщини!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Каріна Дудніченко, голова райдержадміністрації.

Сергій Коваль, голова районної ради.

Сергій Герасименко, міський голова Оріхова.

 

Докладніше

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ТЕЛЕМАРАФОНІ "ПАМ'ЯТЬ"

середа, 11.04.2012 15:29 Переглядів: 892

За повідомленням Запорізької обласної ради на початку травня 2012 року в приміщенні Запорізького обласного академічного українського музично-драматичного театру імені В.Г.Магара відбудеться телемарафон „Пам'ять", присвячений 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Грошові внески приймаються на поточний рахунок: «Обласний Фонд соціальної підтримки громадян, які потребують невідкладної допомоги», розрахунковий рахунок № 26009000095659, код ЄДРПОУ 20520262, МФО 300023, ПАТ "Укрсоцбанк", з позначкою «Благодійний внесок у фонд телемарафону «Пам'ять», назви підприємства (організації або установи), з зазначенням міста або району.

 

Докладніше

ВИСТАВКА СТАРОЖИТНОСТЕЙ "СКАРБНИЦЯ МОГО КРАЮ"

середа, 11.04.2012 13:06 Переглядів: 829

В районному будинку культури напередодні Великодня відкрилася виставка старожитностей «Скарбниця мого краю». Територіальні громади району, небайдужі до історії свого краю громадяни надали для виставки експонати, які дають уяву про культурні і побутові традиції нашого краю.

Виставка діятиме з 11 по 13 квітня поточного року.

 

Докладніше

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2011 РІК ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

понеділок, 09.04.2012 19:09 Переглядів: 1121

Відповідно до вимог частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік керівників органів місцевого самоврядування та їх заступників, підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання шляхом опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Подаємо відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік заступника голови Оріхівської районної ради Баглера Сергія Борисовича.

 

Докладніше

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ОПРИЛЮДНИВ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2011 РІК

середа, 04.04.2012 16:37 Переглядів: 999

Відповідно до вимог частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік керівників органів місцевого самоврядування та їх заступників, підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання шляхом опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Подаємо відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік голови Оріхівської районної ради Коваля Сергія Олексійовича.

 

Докладніше