Головна Новини

З 8 БЕРЕЗНЯ

середа, 07.03.2018 09:51 Переглядів: 194

Дорогі жінки!

 

Прийміть мої щирі вітання з Міжнародним жіночим днем!

Сьогодні жінка все активніше долучається до всіх сфер суспільного життя. Вона вже давно не обмежується хатньою роботою та вихованням дітей.

Серед жінок достатньо успішних бізнесменів та політиків.

І при цьому вони залишаються берегинями роду. А ще чарівними, люблячими і лагідними дружинами, мамами і бабусями.

І в цей весняний день, попри не зовсім весняну погоду, бажаю Вам сонячного настрою, тепла душі, уваги і шани близьких.

А ще міцного вам здоров’я і всіляких гараздів. Хай панує злагода і повага у ваших родинах. Хай мирним буде небо над вами.

З глибокою шаною

Голова районної ради                                                                                           К.В.Дудніченко

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

вівторок, 27.02.2018 18:32 Переглядів: 321

Сьогодні, 27 лютого, відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради, в роботі якого взяли участь представники огранів місцевого самоврядування та керівники підприємств, установ і організацій району, головний спеціаліст управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Печерський М.Б.

 До порядку денного засідання депутати включили 12 питань.

Поза порядком денним рада заслухала інформацію керівника Токмацької міжрайонної прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, сесія внесла зміни до Положення про звання «Почесний громадянин Оріхівського району», зняла з контролю низку районних та цільових програм, термін дії яких закінчився у 2017 році.

Докладніше

Рекомендації щодо електронного декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

понеділок, 26.02.2018 13:52 Переглядів: 240

Відповідно до вимог статті 45 Закону України  «Про запобігання корупції» посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Докладніше

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СХВАЛИЛА ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ

п'ятниця, 23.02.2018 11:46 Переглядів: 410

Сьогодні, 23 лютого, Колегія районної ради зібралася, щоб обговорити та узгодити зауваження постійних комісій ради до внесених до ради проектів рішень та визначитися щодо питань, які вноситимуться на розгляд пленарного засідання ради.

В роботі засідання Колегії взяли участь шість з десяти її членів,  голова районної державної адміністрації Проценко М.Г., в.о. редактора газети «Трудова слава» Карпенко С.В.,в.о. начальника відділу в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Мандрика В.І

Докладніше

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАДИ

п'ятниця, 23.02.2018 09:33 Переглядів: 211

Постійна комісія районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району провела сьогодні, 23 лютого, провеласвоє засідання. В роботі комісії взяли участь 4 із 7 членів комісії, голова районної ради та в.о. начальника відділу в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Мандрика В.І.

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАДИ

середа, 21.02.2018 16:43 Переглядів: 220

Своє засідання сьогодні, 21 лютого, провела постійна комісія районної ради з питань законності і захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики під головуванням Гочара О.І.

В роботі комісії взяли участь чотири з п’яти членів комісії, розробники проектів рішень ради та інші зацікавлені особи.

Комісія розглянула два питання порядку денного: «Про попередній розгляд порядку денного та проектів рішень ради, внесених на сімнадцяту сесію районної ради сьомого скликання» та «Про зняття з контролю районних програм, термін дії яких закінчився у 2017році».

Докладніше

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАДИ ПРОВЕЛА СВОЄ ЗАСІДАННЯ

вівторок, 20.02.2018 16:12 Переглядів: 235

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного та агропромислового розвитку, підприємництва та малого бізнесу під головуванням депутата Качур О.Д. провела сьогодні, 20 лютого, своє засідання, в якому взяли участь п'ять із семи членів комісії.

На порядку денному засідання стояли три питання, серед яких контроль за виконанням районних програм та попередній розгляд проектів рішень ради, внесених на розгляд поточної сесії ради.

Докладніше

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАДИ ЗА РОБОТОЮ

понеділок, 19.02.2018 19:02 Переглядів: 317

Сьогодні, 19 лютого, відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань та бюджету, в якому взяли участь 4 із 7 членів комісії. На порядок денний засідання були внесені шість питань. Одне з головних – попередній розгляд порядку денного пленарного засідання сімнадцятої сесії районної ради, яке відбудеться 27 лютого та проектів рішень ради з цих питань.

Докладніше

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту

п'ятниця, 16.02.2018 15:15 Переглядів: 224

16 лютого о 14.00 год. відбулося засідання постійної комісій районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту під головуванням Середи С.В. для розгляду проектів рішень, які виносяться на сімнадцяте пленарне засідання районної ради.
Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

середа, 14.02.2018 14:15 Переглядів: 196

У середу, 21 лютого 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради ПОДОРОЖКО Володимир Володимирович.

Звертатись з 11-00 до 12-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше