Головна Новини

Відбулася колегія районної ради

понеділок, 21.08.2017 16:04 Переглядів: 159

       21 серпня 2017 року відбулася Колегія районної ради на якій були розглянуті питання про нагородження відзнаками районної ради та перелік питань, що виносяться на пленарне засідання дванадцятої (позачергової) сесії районної рад.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

субота, 19.08.2017 10:11 Переглядів: 87

Шановні мешканці Запорізької області!

31 серпня 2017 року з 10.00 до 11.00 відбудеться ТЕЛЕФОННА "ГАРЯЧА"ЛІНІЯ

на тему:"Надання безоплатної правової допомоги мешканцям Запорізької громади" (з акцентом на питання щодо земельних правовідносин).

Пропонуємо звертатися за номером 0-800-503-508 (дзвінки безкоштовні).

На ваші питання відповідатимуть:

-представники Регіонального центру з питання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій  та Запоріькій областях;

-представники Головного територіальногоуправління юстиції у Запорізькій області;

-адвокат системи безоплатної правової допомоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

Докладніше

Селу Копані -166 років.

вівторок, 15.08.2017 15:30 Переглядів: 191

       14 серпня поточного року мешканці села Копані відзначали День села. Свято відбувалося біля сільського клубу, зібралися місцеві жителі від старого до малого та представники кожної території, що входять до Оріхівської  об’єднаної територіальної громади. До урочистого концерту підійшли з творчістю. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. У цей день на свято приїхала голова районної ради К.В. Дудніченко, вона привітала усіх присутніх від депутатського корпусу Оріхівської районної ради побажала добра, здоров’я, родинного затишку. Щоб в кожній домівці панували мир та спокій, збувалися всі заповітні мрії.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

понеділок, 14.08.2017 15:56 Переглядів: 116

      У понеділок, 21 серпня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин,охорони надр, екології та раціонального природокористування Буряк Олег Миколайович.

Звертатись з 10-00 до 11-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

четвер, 10.08.2017 08:46 Переглядів: 103

     У середу, 16 серпня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Зотов Дмитро Іванович.

Звертатись з 10-00 до 11-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

Свято Таврійської об’єднаної територіальної громади.

понеділок, 31.07.2017 16:45 Переглядів: 197

В п’ятницю, 28 липня 2017 року голова районної ради Дудніченко К. В. взяла участь в урочистостях з нагоди річниці Таврійської об’єднаної територіальної громади. Голова привітала всіх жителів з першою річницею громади та побажала здоров’я, благополуччя, впевненості у майбутньому, успіхів та процвітання.

 

Докладніше

Звіт про роботу КУ “ТЦСО” Оріхівської районної ради Запорізької області за перше півріччя 2017 року

понеділок, 31.07.2017 16:32 Переглядів: 153

Працівниками КУ “ТЦСО” Оріхівської районної ради  Запорізької області  постійно ведеться   робота  по  виявленню   громадян які опинилися в складних життєвих умовах та потребують соціальних послуг.

За перше півріччя чисельність  осіб, які отримали послуги в територіальному центрі становить  98% від потребуючого населення.

 З  метою  посилення   соціального  захисту  громадян  похилого віку,  інвалідів,  хворих,  одиноких  непрацездатних,  малозабезпечених    громадян   впроваджуються  в роботу територіального центру основні  вимоги  законів  та   нормативно-правових  актів  України  щодо  основ  соціального  захисту  громадян;  визначення  потреб  у  соціальних  послугах,  порядку  надання  платних  послуг  та  затвердження  їх  переліку.

КУ “ТЦСО” Оріхівської районної ради  Запорізької області  постійно  працює  над  створенням  умов  для  розвитку  ринку  соціальних  послуг  шляхом  розширення  їх  переліку,  задоволення  потреб населення  в  отриманні  доступної   та  якісної  адресної  допомоги,  індивідуального  підходу до  надання  соціальних  послуг.

Докладніше

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ

п'ятниця, 28.07.2017 13:57 Переглядів: 154

Шановні працівники торгівлі! Вітаю вас з професійним святом! Кожного дня своєю працею робите вагомий внесок у підвищенні рівня торговельного обслуговування населення та збільшення обсягу товарообігу, невпинно задовольняючи зростаючий попит оріхівців та гостей району в необхідних товарах та послугах. Приємно, що практично у кожному населеному пункті району функціонують одразу кілька торговельних закладів, у яких місцеві мешканці можуть купити все необхідне. Здебільшого це приватні крамниці. Тож їхні власники мають прибуток, населення — робочі місця, а місцеві бюджети — фінансові надходження, які потім ідуть на вирішення гострих соціальних проблем. Бажаю вам, щоб у вашій родині завжди був мир, любов і щастя. Нехай гарні емоції, які ви даруєте людям, дають вам заряд позитиву і стабільний дохід.

Голова районної ради                          Дудніченко К. В.                                   

Докладніше

ОСОБИСТИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГОЛОВОЮ РАДИ

п'ятниця, 28.07.2017 13:22 Переглядів: 149

Відповідно до затвердженого графіку, 27 липня 2017 року голова районної ради Дудніченко К. В. провела особистий виїзний прийом громадян в Малотокмачанській сільській раді.

В ході прийому жителі громади зверталися з питань: виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надання матеріальної допомоги на лікування. На всі питання було надано роз’яснення.

Докладніше

Оріхівський районний військовий комісаріат повідомляє.

четвер, 27.07.2017 10:21 Переглядів: 170

Оріхівський районний військовий комісаріат продовжує набір патріотично налаштованих громадян на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу.

Право заключити контракт надається:

- офіцерам запасу, які не мають бойового досвіду до капітана включно - віком до 40 років;

- офіцерам запасу старшого офіцерського складу, які не мають бойового досвіду до підполковника включно - віком до 50 років;

- офіцерам запасу, які  набули бойового досвіду виконання завдань в ході проведення антитерористичної операції - віком до 50 років без урахування їхніх військових звань;

- військовозобов’язаним, які мають вищу освіту не нижче бакалавра – віком до 35 років, з присвоєнням в порядку атестації первинного звання молодший лейтенант.

Докладніше