Головна Новини

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ПРОВЕДЕ ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ НАТАЛІЯ АВРАМЕНКО

четвер, 08.02.2018 16:25 Переглядів: 195

Прийом громадян депутатом обласної ради від Оріхівського району Наталією Вікторівною Авраменко відбудеться 13 лютого цього року об 11-й годині в адміністративному будинку районної ради за адресою м. Оріхів, вул.Покровська,58.

Попередній запис на прийом проводить довірена особа депутата Тетяна Всеволодівна Досаева за телефоном 066-066-41-00.

Докладніше

ПРО ПІДГОТОВКУ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

п'ятниця, 02.02.2018 10:57 Переглядів: 204

Виконавчий апарат районної ради повідомляє суб’єктів внесення проектів рішень районної ради, що проведення чергової сесії районної ради заплановане у лютому 2018 року.

Проекти рішень районної ради, підготовлені у відповідності до Порядку підготовки проектів рішень районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 22 квітня 2016 року №15, мають бути внесені до виконавчого апарату ради не пізніше 8 лютого поточного року.

Докладніше

ГОЛОВА РАДИ ПРИВІТАЛА ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО ЗАКЛАДУ

п'ятниця, 29.12.2017 15:26 Переглядів: 279

Сьогодні голова районної ради К.В.Дудніченко на запрошення вихованців комунального закладу Оріхівський притулок для неповнолітніх відвідала цей заклад і взяла участь у новорічних заходах, які проводилися за їх участю. Діти підготували чудовий концерт, який порадував всіх присутніх та підняв настрій. Святкову атмосферу підтримала голова ради, яка привітала дітей та дорослих з Новорічними і Різвяними святами, побажала їм всіляких гаразтів та вручила вихованцям солодкі новорічні подарунки.

 

Докладніше

ПРИВІТАННЯ ВІД ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

п'ятниця, 29.12.2017 10:13 Переглядів: 182

Шановні мешканці Оріхівщини!

Щиросердечно вітаю вас з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро бажаю, щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяває яскрава Різдвяна Зірка, даруючи життєву силу і натхнення на здійснення усіх задумів, сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків!

    Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!


З найкращими побажаннями,

голова районної ради                                К. В. Дудніченко

Докладніше

ЗАВЕРШИЛАСЯ ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

п'ятниця, 22.12.2017 16:00 Переглядів: 378

Пленарним засіданням, яке відбулося сьогодні, завершилася шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання. На порядок денний пленарного засідання були внесені дев’ятнадцять питань, серед яких питання управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, затвердження районного бюджету на 2018 рік, організаційні питання та інші.

         Відкривши пленарне засідання, в якому взяли участь 24 із 34 депутатів ради, голова ради Дудніченко К.В. разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Цибулько О.Ю. вручила відзнаки Запорізької обласної та Оріхівської районної рад. Почесна Грамота обласної ради була вручена голові постійної комісії районної ради з питань законності та захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики Олександру Івановичу Гончару. Наталії Вікторівні Авраменко, яка впродовж 20 років поспіль представляє інтереси Оріхівського району та його мешканців у обласній раді, та Миколі Григоровичу Гуржію, знаному в районі господарнику та керівнику, колишньому голові районної ради, Представнику Президента України в Оріхівському  районі в 1992-1994 роках, були вручені знак і стрічка, які засвідчують присвоєння їм звання «Почесний громадянин Оріхівського району».

Докладніше

Інформація Оріхівського бюро правової допомоги в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО»

четвер, 21.12.2017 15:54 Переглядів: 1363

Колектори в Україні. Поради по спілкуванню зі співробітниками колекторських компаній.

          Періодична економічна нестабільність, високі ставки за кредитами, низька фінансова грамотність українців і недосконалість законодавчої бази – все це призвело до формування сьогоднішньої ситуації з колекторським бізнесом в Україні.

           В своїй діяльності колектори регулюються  Главою 47 Цивільного кодексу України.Відповідно до п.1 ч. 1 ст. 512 ЦК кредитор у зобов’язанні може бути замінений іншою особою внаслідок передання ним своїх прав іншій особі за правочином (відступлення права вимоги).  У разі, якщо банк як кредитор, передасть своє право вимоги іншому банку або фінансовій установі (колекторській компанії), це буде достатньою правовою підставою для заміни кредитора у зобов’язанні. З цього моменту усі права та обов’язки, який мав первісний кредитор, переходять до колекторів, у тому числі і право фінансової вимоги.       

Докладніше

Сьогодні, 20 грудня 2017 року, голова районної ради Дудніченко К. В., провела засідання Колегії районної ради.

середа, 20.12.2017 16:07 Переглядів: 312

На засіданні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Цибулько О. В., начальник фінансового управління райдержадміністрації Бєлов О. І., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Литвин Т. І., керівник апарату райдержадміністрації Мандрич С. М., начальник відділу комунальної власності територіальних громад району районної ради Губська О. Л. та ін. В засіданні взяли участь 9 з 11 членів Колегії.

Особливу увагу члени колегії приділили питанню «Про районний бюджет на 2018 рік», з якого доповідав начальник фінуправління райдержадміністрації. Занепокоєння депутатів викликане відсутністю власних надходжень до районного бюджету. Це зумовлене утворенням об’єднаних територіальних громад, до яких перейшла значна частина бюджетних повноважень. В 2018 році власних доходів надійде до районного бюджету 88 тис. грн., решта коштів - це цільові субвенції з державного бюджету та бюджетів територіальних громад району.

Докладніше

ЗАВЕРШЕНИЙ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗГЛЯД ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ РАДИ

понеділок, 18.12.2017 16:29 Переглядів: 244

Сьогодні, 18 грудня, на засіданні постійної комісії з фінансово-економічних питань та бюджету під головуванням заступника голови комісія Курельчука М.П. завершився попередній розгляд питань та проектів рішень, внесених на чергову, шістнадцяту, сесії районної ради. Зокрема профільна комісія приділила увагу питанню «Про затвердження районного бюджету на 2018 рік.»

         Представляючи внесений проект рішення, начальник управління фінансів Бєлов О.І. зазначив, що у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, до яких перейшла значна частина бюджетних повноважень, доходна частина бюджету значно скорочена. В 2018 році власних доходів надійде до районного бюджету 88 тис. грн., решта коштів - це цільові субвенції з державного бюджету та бюджетів територіальних громад району. Кошти, передані ОТГ до районного бюджету, призначатимуться для вирішення спільних інтересів територіальних громад та їх мешканців.

Докладніше

Відбулося засідання постійної комісії ради

п'ятниця, 15.12.2017 15:43 Переглядів: 233

Сьогодні, о 13.00 год. відбулося засідання постійної комісії з питань законності і захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики під головуванням Гончара О.І.
Докладніше

СЬОГОДНІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ОБ'ЄКТАМИ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ

п'ятниця, 15.12.2017 11:35 Переглядів: 209

Сьогодні 15.12.2017 року о 10-00 годині відбулося засідання постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району по питанням черги денної шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

 

Докладніше