Головна Новини В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАДИ

В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАДИ

Сьогодні, 22 вересня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань та бюджету.

Порядок денний засідання складався з 4 питань: «Про попередній розгляд порядку денного та проектів рішень ради, внесених на тринадцяту сесію районної ради сьомого скликання», «Про погодження проектів розпорядження голови районної державної адміністрації», «Про розгляд листів з питань бюджетного фінансування, які надійшли до районної ради» та «Про усунення порушень, встановлених під час проведення ревізії у комунальному закладі «Оріхівська центральна районна лікарня».

Розглядаючи перше питання порядку денного засідання комісія заслухала доповіді розробників проектів рішень ради, а їх 26, та внесла свої пропозиції до них.

         Обговорюючи проект №10/13 від 08.09.2017 «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №12 «Про Програму «Допомога малозабезпеченим громадянам на 2016-2020 роки»», комісія взяла до уваги інформацію заступника начальника відділу соціального захисту населення Литвин Т.І. про співпрацю з ОТГ в питаннях виконання заходів зазначеної програми і запропонувала до засідання колегії відкоригувати підготований проект з урахуванням фінансування програми за участю ОТГ.

         Розглядаючи підготовані районною державною адміністрацією зміни до районного бюджету на 2017 рік, депутати наполягли на врахуванні у проекті коштів для проведення ремонту Оріхівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в сумі 25 тис. грн. та коштів для вирішення питання про опалення Таврійської АЗПСМ, доручивши здійснити відповідний перерозподіл в межах поданих змін. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Бєлову О.І. було доручено підготувати відповідні розрахунки і доповісти Колегії районної ради для напрацювання узгодженої позиції, яка буде представлена пленарному засіданні ради.

         Комісія погодилася зі змінами внесеними розробником до проектів рішень №03/13 від 06.09.17 «Про внесення змін до складу Колегії Оріхівської районної ради сьомого скликання» та №23/13 від 13.09.17 «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.06.2017 № 12 «Про структуру та умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради»».

         Гостра дискусія зав’язалася при обговоренні питання «Про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району, укладання та розірвання з ними контрактів» (проект №05/13 від 06.09.17). Врешті комісія дійшла згоди підтримати проект зі змінами запропонованими членами комісії.

         А от з питання «Про перетворення КП «Редакція газети «Трудова слава» Оріхівської районної ради Запорізької області» (проект №22/13 від 13.09.17) порозумітися не вдалося. За включення цього питання до порядку денного проголосували лише 2 з 4 присутніх членів комісії.

Після попереднього розгляду внесених до порядку денного сесії проектів рішень ради комісія перейшла до розгляду інших питань порядку денного засідання. Серед них серйозну увагу було приділено питанню «Про усунення порушень, встановлених під час проведення ревізії у комунальному закладі «Оріхівська центральна районна лікарня»». Заслухавши інформацію, пояснення та відповіді на запитання керівників комунального закладу, комісія прийняла рішення, яким взяла до уваги пророблену адміністрацією закладу роботу щодо усунення виявлених недоліків та звернула увагу головного лікаря комунального закладу «Оріхівська центральна районна лікарня» Бєлової Н.А. на необхідність посилення фінансової дисципліни в закладі, недопущення нецільового використання бюджетних коштів.

Комісія також рекомендувала відділу з питань управління майном спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради здійснювати контроль за використанням майна спільної власності, яке обліковується на балансі комунального закладу і передане в оренду, в частині своєчасного надходження орендної плати, здійснення взаєморозрахунків за спожиті енергоносії.

 


п'ятниця, 22.09.2017 15:08 Переглядів: 218