Головна Новини Продовжуються засідання постійних комісій районної ради щодо попереднього розгляду питань, внесених на пленарне засідання тринадцятої чергової сесії районної ради.

Продовжуються засідання постійних комісій районної ради щодо попереднього розгляду питань, внесених на пленарне засідання тринадцятої чергової сесії районної ради.

 25 вересня поточного року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного та агропромислового розвитку, підприємництва та малого бізнесу. Постійна комісія розглянула весь перелік основних та додатково внесене питаня, запропонованих на розгляд чергової сесії.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Дудніченко К.В., керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та відділів виконавчого апарату районної ради. До 4 проектів були висловлені зауваження та пропозиції, 2 проекти, а саме: «Про надання дозволу на укладання договорів оренди об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району» та «Про надання дозволу відділу освіти Оріхівської районної державної адміністрації на демонтаж та списання прибудови до навчального корпусу на території КЗ «Оріхівський НВК № 2 імені академіка В.А.Лазаряна» Оріхівської районної ради Запорізької області» доопрацювати та винести на розгляд колегії, всі інші комісія підтримала в цілому та рекомендувала внести на розгляд пленарного засідання ради.

 


понеділок, 25.09.2017 13:48 Переглядів: 184