Головна Новини 27 вересня 2017 року відбулася Колегія районної ради на якій були розглянуті проекти рішення тринадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

27 вересня 2017 року відбулася Колегія районної ради на якій були розглянуті проекти рішення тринадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Особливу увагу члени колегії приділили питанню Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 24.01.2017 №27 «Про районний бюджет на 2017» (зі змінами та доповненнями) з якого доповідав начальник фінуправління райдержадміністрації Бєлов О. І.

     В ході засідання було запропоновано зняти з  порядку денного сесії проект рішення «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Таврійської сільської ради» та додатково внесене питання «Про надання дозволу відділу освіти Оріхівської районної державної адміністрації на демонтаж та списання прибудови до навчального корпусу на території КЗ «Оріхівський НВК № 2 імені академіка В.А.Лазаряна» Оріхівської районної ради Запорізької області».

Таким чином, колегія узгодила порядок денний пленарного засідання районної ради.

 


середа, 27.09.2017 15:21 Переглядів: 70