Головна Новини ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

Сьогодні, 29 вересня, відбулося пленарне засідання районної ради, яке розглянуло 25 питань.

Попередній розгляд внесених питань та проектів рішень ради по цим питанням відбувався з 20 по 27 вересня на засіданнях постійних комісій та Колегії районної ради. Під час обговорення проектів рішень депутати внесли низку пропозицій та зауважень до поданих проектів, які були враховані розробниками. Зазначені зауваження до проектів рішень були узагальнені і узгоджені на засіданні Колегії ради.

Це дозволило під час пленарного засідання ради прискорити процедуру голосування, включивши 18 питань порядку денного до пакетного голосування. Решту сім питань, серед яких «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 24.01.2017 №27 «Про районний бюджет на 2017» (зі змінами та доповненнями)», «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.06.2017 № 12 «Про структуру та умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради»», «Про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району, укладання та розірвання з ними контрактів», «Про перетворення КП «Редакція газети «Трудова слава» Оріхівської районної ради Запорізької області» та інші. були розглянуті за повною процедурою.

Доповідаючи питання «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 24.01.2017 №27 «Про районний бюджет на 2017» (зі змінами та доповненнями)», начальник управління фінансів районної державної адміністрації Бєлов О.І. запропонував внести зміни до раніше узгодженого проекту, які передбачали виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №640-р щодо перерозподілу субвенцій з Державного бюджету між районним бюджетом та бюджетами об’єднаних територіальних громад. Оскільки пропозиція прозвучала з голосу і депутати не мали можливості з нею попередньо ознайомитися і розібратися, депутат Гончар О.І. запропонував відхилити її і передати на розгляд і вивчення постійній комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету.

Під час обговорення надійшли й інші пропозиції від депутатів ради. Депутат Салогуб О.В. запропонував не вилучати з районного бюджету зазначені суми, бо вони вже в роботі. Зокрема, замовлена кошторисна документація та виконана частина робіт. Вилучення цих сум може привести до фінансових претензій, необхідності виплати неустойки, тощо.

Депутат Проценко М.Г., голова районної державної адміністрації, запропонував врахувати у змінах до бюджету перерозподіл коштів, який стосується ОТГ, а по міській раді вирішити питання в міжсесійний період шляхом видання розпорядженні голови районної держадміністрації за попереднім погодженням із постійною комісією районної ради з фінансово-економічних питань та бюджету, як передбачено відповідним рішенням районної ради.

Під час голосування пропозиція депутата Проценка М.Г. була підтримана і рішення прийняте в цілому з цією пропозицією.

Ще одним питанням, навколо якого розгорнулася дискусія стало питання щодо «роздержавлення» районної газети «Трудова слава». Проект рішення з цього питання передбачав вихід районної ради з числа засновників газети, як і зазначено в Законі України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Проект рішення доповіла виконуюча обов’язки редактора газети Карпенко С.В. Вона зазначила, що районна рада раніше прийняла рішення, яке дозволило трудовому колективу газети розпочати роботу по перетворенню газети. Перший етап, визначений законом, пройдено, але, щоб завершити процес, необхідне прийняття рішення ради про вихід із засновників газети. Такий проект підготовлений, узгоджений із реєстратором, проведений через комісії ради.

Після обговорення представленого проекту депутати перейшли до голосування. З присутніх депутатів 10 віддали свої голоси за прийняття рішення, а ще 10 – утрималися. Рішення з обговореного питання не було прийняте.

Із результатами поіменного голосування пленарного засідання ради можна познайомитися:РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ.rar

 

       

 


п'ятниця, 29.09.2017 19:34 Переглядів: 325