Головна Новини ПРОЙШЛА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАДИ

ПРОЙШЛА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАДИ

Сьогодні, 31 жовтня, відбулася чотирнадцята позачергова сесія районної ради, на яку були винесені питання передачі об’єктів спільної власності територіальних громад до власності Оріхівської об’єднаної територіальної громади.

Для попереднього розвитку та узгодження питань порядку денного сесії о 10 год. на своє спільне засідання зібралися постійні комісії районної ради. Детально обговоривши подані розробниками проекти рішень ради, комісії прийняли рішення внести на розгляд пленарного засідання ради питання «Про передачу об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Оріхівської міської ради Запорізької області»; «Про зміни у складі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.06.2017 № 12 «Про структуру та умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради».

Цього ж дня відбулося пленарне засідання ради. Депутати одностайно двадцятьма п’ятьма голосами присутніх у сесійній залі прийняли рішення з перших двох питань порядку денного, а от третє питання викликало гостру дискусію.

Голова ради представила проект рішення, який передбачав скорочення загальної штатної чисельності виконавчого апарату ради, зокрема відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

Вона аргументувала свою пропозиція значним скороченням об’єктів спільної власності, більшість з яких до 01.01.2018 буде передана у власність об’єднаних територіальних громад, а також тим, що на сьогодні законодавчо не вирішене питання фінансування діяльності районної ради та її виконавчого апарату в умовах діяльності в районі п’яти об’єднаних територіальних громад.

Проте, депутати не підтримали внесений головою ради проект рішення, віддавши за нього лише 11 голосів.

Результати голосування.docx

Завершивши розгляд питань порядку денного пленарного засідання, депутати обговорили різне. Серед обговорюваних були питання залізничного сполучення, вирубки лісосмуг, компенсації проїзду пільгових категорій, спорудження пам’ятного знаку на честь загиблих в антитерористичній операції воїнів, епізоотичної безпеки та ін.

 

 

 


вівторок, 31.10.2017 16:32 Переглядів: 324