Головна Новини Інформація Оріхівського бюро правової допомоги

Інформація Оріхівського бюро правової допомоги

Інформація про діяльність відділу «Оріхівське бюро правової допомоги» Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 11 місяців 2017 року

За 11 місяців 2017 року працівниками відділу «Оріхівське бюро правової допомоги» було надано 1273 правових консультацій з питань щодо порядку надання додаткового строку на прийняття спадщини, оформлення довіреності, розірвання шлюбу, стягнення аліментів, отримання щорічної одноразової грошової допомоги до 05 травня в розмірі 5 мінімальних пенсій за віком, отримання земельної ділянки, отримання путівки на санаторно-курортне лікування, визнання особи такою, що втратила право на проживання в житловому приміщенні, розірвання договору оренди земельної ділянки, укладання договору дарування земельної ділянки, порядку оформлення спадщини, призначенні пенсії за особливі заслуги, підстав для дострокового виходу на пенсію, виправлення помилок в трудовій книжці та з інших питань. Забезпечено роботу 21 мобільних пунктів, в ході роботи яких надано 155 правових консультацій та 20 дистанційних пунктів - надано 134 правові консультації.

Протягом 11 місяців було прийнято 115 письмових звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги з питань щодо отримання щорічної одноразової грошової допомоги до 05 травня в розмірі 5 мінімальних пенсій за віком, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, встановлення факту належності правовстановлюючих документів, оскарження рішення МСЕК, зняття арешту з майна, представництва інтересів як потерпілого у кримінальному провадженні та з інших питань.

За звітний період проведено 61 правопросвітницьких заходів, якими охоплено 652 осіб. Зокрема проведено семінар для жінок на тему «Домашнє насильство. Як себе захистити?» в Оріхівському районному центрі зайнятості, семінар для громадських організацій Оріхівського району з питання «Приведення статутних документів громадської організації у відповідність до діючого законодавства», семінар в с. Вільнянка Оріхівського району на тему «Порядок оформлення спадщини», семінар з учасниками АТО на тему «Державна реєстрація бізнесу», «Працевлаштування бійців АТО» в Оріхівському районному центрі зайнятості, семінар для вагітних жінок «Державні допомоги сім'ям з дітьми. Порядок їх отримання», семінар в відділі обслуговування громадян Пологівського об’єднаного управління ПФУ у Запорізькій області на тему «Встановлення фактів, що мають юридичне значення», «Нове про аліменти», «Що краще заповісти чи подарувати?» семінар для багатодітних сімей «Пільги для багатодітних сімей», лекцію на тему «Запобігання та протидія дискримінації в Україні» для учнів 9 класів Оріхівського навчально-виховного комплексу № 2 ім. академіка В.А.Лазаряна, урок для учнів 9 касу на тему: «Запобігання злочинності підлітків», «Кібербулінг», «Насильство в родині» в КЗ «Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 5», для студентів-електриків Професійно – технічного ліцею № 33 на тему «Праця неповнолітніх: права, гарантії та обмеження» та інші заходи.

Було надано державну адресну допомогу 7 громадянам, які є одинокими, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями за місцем їх перебування з метою надання зазначеним особам безоплатної правової допомоги.

Проводиться вуличне інформування під час святкових заходів та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та до святкування державного свята «День Конституції», Дня Незалежності, Дня міста.

Розміщено 6 інформаційних матеріалів щодо порядку надання безоплатної правової допомоги та з проблемних правових питань у районних ЗМІ та організаціях, з якими співпрацює Оріхівське бюро правової допомоги (районна газета «Трудова слава», інтернет-журнали «Діловий Оріхів», «Оріхів-сіті»), а також у приміщеннях Оріхівської міської ради, районної державної адміністрації Запорізької області, Оріхівської районної ради.

Для отримання юридичних консультацій з будь-яких питань, захисту порушених прав звертайтеся до фахівців відділу «Оріхівське бюро правової допомоги» Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та його відділів з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 17-00 за адресою:

м. Оріхів, вул. Покровська, 58 (за адмінбудинком), тел. 4-31-54.

 


середа, 29.11.2017 13:07 Переглядів: 207