Головна Новини Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

 

Саме органи місцевого самоврядування, обрані громадою депутати ради покликані дбати про розвиток відповідної території, забезпечувати надання населенню послуг, які відповідають його потребам. Роль органів місцевого самоврядування в умовах проведення децентралізації значно зростає.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

Бажаю наполегливості, мудрості і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот. Хочу, щоб розуміння і підтримка земляків завжди надавали  вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

 

 

З повагою голова

районної ради                                                                 К. В. Дудніченко


середа, 06.12.2017 09:43 Переглядів: 116