Головна Новини Сьогодні, 20 грудня 2017 року, голова районної ради Дудніченко К. В., провела засідання Колегії районної ради.

Сьогодні, 20 грудня 2017 року, голова районної ради Дудніченко К. В., провела засідання Колегії районної ради.

На засіданні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Цибулько О. В., начальник фінансового управління райдержадміністрації Бєлов О. І., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Литвин Т. І., керівник апарату райдержадміністрації Мандрич С. М., начальник відділу комунальної власності територіальних громад району районної ради Губська О. Л. та ін. В засіданні взяли участь 9 з 11 членів Колегії.

Особливу увагу члени колегії приділили питанню «Про районний бюджет на 2018 рік», з якого доповідав начальник фінуправління райдержадміністрації. Занепокоєння депутатів викликане відсутністю власних надходжень до районного бюджету. Це зумовлене утворенням об’єднаних територіальних громад, до яких перейшла значна частина бюджетних повноважень. В 2018 році власних доходів надійде до районного бюджету 88 тис. грн., решта коштів - це цільові субвенції з державного бюджету та бюджетів територіальних громад району.

Гостра дискусія також розгорнулася з питання «Про Звернення депутатів Оріхівської районної ради до Запорізької обласної ради щодо подальшого функціонування Державного навчального закладу «Оріхівський професійний ліцей» на території Оріхівського району». На засідання колегії пришли представники цього трудового колективу, які висловили свою думку та бачення стосовно ситуації, що склалася навколо нього. Наказм Міністерства науки і освіти України навчальний заклад ліквідується шляхом реорганізації. На сьогоднішній день ліцей забезпечує потреби району робочими спеціальностями, такими як:  газоелектрозварювальники, електрики, швачки-мотористки, трактористи та ін. Для цього всього ліцей має відповідну навчально-матеріальну базу: майстерні, станочний парк, трактори та атомобілі, землю. Але у зв’язку з реорганізацією ліцей приєднаний до Запорізького ліцею «Мода і стиль», що не відповідає напрямкам діяльності навчального закладу. Колектив закладу, розуміючи всю складність ситуації, в якій опинився заклад, і прагнучи зберегти надбання попередніх років щодо підготовки спеціалістів робітничих професій, просить депутатів підтримати приєднання його до одного з однотипних закладів області.

Колегія винесла рішення звернутися до  Запорізької обласної ради, депутатів ради, які закріплені за територією Оріхівського району, про допомогу у вирішенні вищезазначеної проблеми.

Завершуючи засідання, колегія розглянула питання, пов'язані із присвоєнням відзнаки районної ради "Почесний громадянин Оріхівського району".

Члени колегії одноголосно підтримали подання районної державної адміністрації про присвоєння звання "Почесний громадянин Оріхівського району" головному агроному ТОВ "Преображенське" М.Г.Гуржію та депутату обласної ради Н.В.Авраменко.

Розглянувши звернення від громадських організацій ветеранів АТО та «Січ»  про позбавлення громадянки РФ Рохліної М. М. звання Почесного громадянина Оріхівського району за публічну підтримку тимчасової окупації Росією Криму, колегія вирішила рекомендувати районній раді внести зміни до Положення про звання "Почесний громадянин Оріхівського району" в частині порядку позбавлення звання. Присутні на засіданні колегії Барко Р. В., Пось С. М., Завгородній А. М. та інші представники громадськості, погодилися з таким рішенням та висловили готовність взяти участь у підготовці змін до Положення.

Після підготовки питання воно буде внесене на розгляд сесії районної ради. Затвердження радою змін дасть можливість розглянути питання позбавлення Рохліної М.М. почесного звання по суті.

 

 

 


середа, 20.12.2017 16:07 Переглядів: 321