Головна Новини ЗАВЕРШИЛАСЯ ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ЗАВЕРШИЛАСЯ ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Пленарним засіданням, яке відбулося сьогодні, завершилася шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання. На порядок денний пленарного засідання були внесені дев’ятнадцять питань, серед яких питання управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, затвердження районного бюджету на 2018 рік, організаційні питання та інші.

         Відкривши пленарне засідання, в якому взяли участь 24 із 34 депутатів ради, голова ради Дудніченко К.В. разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Цибулько О.Ю. вручила відзнаки Запорізької обласної та Оріхівської районної рад. Почесна Грамота обласної ради була вручена голові постійної комісії районної ради з питань законності та захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики Олександру Івановичу Гончару. Наталії Вікторівні Авраменко, яка впродовж 20 років поспіль представляє інтереси Оріхівського району та його мешканців у обласній раді, та Миколі Григоровичу Гуржію, знаному в районі господарнику та керівнику, колишньому голові районної ради, Представнику Президента України в Оріхівському  районі в 1992-1994 роках, були вручені знак і стрічка, які засвідчують присвоєння їм звання «Почесний громадянин Оріхівського району».

Після завершення процедури нагороджень депутати перейшли до розгляду звітів районної державної адміністрації про виконання цільових районних програм. З відповідними інформаціями виступили головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Пічуріна А.О. та головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Новікова С.О.

         Районний бюджет на 2018 рік представив начальник управління фінансів райдержадміністрації Бєлов О.І. Незважаючи на те, що з поділом району на об’єднані територіальні громади майже всі закріплені за місцевими радами  податки зараховуються до їх бюджетів, питання викликало жвавий інтерес та обговорення депутатів. Під час обговорення бюджету депутати та інші учасники пленарного засідання ради вийшли за межі суто економічних питань. Їх цікавила подальша доля комунального закладу «Оріхівська центральна районна лікарня» і ставлення об’єднаних територіальних громад до питань фінансування цільових районних програм медичної галузі, затверджених раніше районною радою. В обговоренні питання взяли участь депутати районної ради Сіроіжко П.І., Жирченко С.І., Гончар О.І., Салогуб О.В., Бородай В.М., Курельчук М.П., Вініченко М.Д., Таврійський сільський голова Свириденко М.О., секретар Оріхівської міської ради Лепетченко А.М., головний лікар Оріхівської центральної районної лікарні Бєлова Н.А., перший заступник голови райдержадміністрації Цибулько О.Ю. та голова районної ради Дудніченко К.В. Врешті, рішення про районний бюджет на 2018 рік було затверджене. Районний бюджет затверджений по доходам в сумі 191136,660 тис. грн., у тому числі  доходи загального фонду районного бюджету 190354,160 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 782,500 тис. При цьому власних надходжень в цих сумах лише 88.0 тис. грн., решта – цільові субвенції з Державного та місцевих бюджетів.

Видатки районного бюджету затверджені в сумі 191136,660 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду районного бюджету 190354,160 тис. грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 782,500 тис. гривень.

Депутати заслухали звіт голови постійної комісії районної ради з питань законності та захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики Гончара О. І. про роботу комісії у поточному скликанні та прийняли необхідні рішення з питань спільної власності територіальних громад району.

Завершальним було питання прийняття Звернення депутатів районної ради до Запорізької обласної ради, департаменту освіти обласної державної адміністрації щодо подальшого функціонування державного навчального закладу «Оріхівський професійний ліцей». Прийняттям звернення депутати окреслили позицію ради щодо закриття зазначеного закладу. Коротко її можна сформулювати так: слід докласти всіх зусиль аби був збережений профіль навчального закладу,  його навчально-матеріальна база та педагогічний колектив, здатний готувати кваліфіковані кадри – трактористів, зварювальників, електриків, які так потрібні і в районі і за його межами.

В засіданні брала ради брала участь заступник директора з навчально-виховної роботи державного навчального закладу «Оріхівський професійний ліцей» Клименко О.П., яка відповіла на запитання депутатів ради та надала необхідні пояснення.

Оголошене головою постійної комісії райради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту Середою С.В. звернення з поправками було одноголосно прийняте депутатами.

В різному депутати окреслили питання, які слід врахувати в повсякденній роботі та при підготовці сесій.

Результати поіменного голосування з питань порядку денного пленарного засідання шістнадцятої сесії районної ради.docx

 

 

 


п'ятниця, 22.12.2017 16:00 Переглядів: 392