Головна Новини ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАДИ ЗА РОБОТОЮ

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАДИ ЗА РОБОТОЮ

Сьогодні, 19 лютого, відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань та бюджету, в якому взяли участь 4 із 7 членів комісії. На порядок денний засідання були внесені шість питань. Одне з головних – попередній розгляд порядку денного пленарного засідання сімнадцятої сесії районної ради, яке відбудеться 27 лютого та проектів рішень ради з цих питань.

Комісія заслухала інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Рудова В.І. щодо внесених проектів рішень та в основному схвалила їх у внесеній редакції.

Комісія не змогла визначити свою точку зору з питання «Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 26.02.2016 №17 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Трудова слава» та редакції КП «Редакція газети «Трудова слава» і вирішила включити його до порядку денного пленарного засідання.

При розгляді питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована на території Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області» депутати зажадали пояснень від розробника, але через його хворобу отримати їх не змогли. Було вирішено включити питання до порядку денного і розглянути всі його аспекти у пленарному засіданні ради.

Під час розгляду проекту рішення з питання «Про результати  діяльності Оріхівського відділення поліції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області на території Оріхівського району у 2017 році» депутати С. Жирченко та М. Курельчук висловили зауваження та претензії до роботи Оріхівського відділення поліції по забезпеченню правопорядку на території району. Решта членів комісії підтримали і доповнили критику. В результаті комісія прийняла рішення про доповнення внесеного проекту рішення з обговореного питання пунктом про незадовільну роботу Оріхівського відділення поліції у 2017 році щодо забезпечення правопорядку на території району.

Обговоривши проекти рішень ради, комісія розглянула й інші питання. Було погоджено проект розпорядження районної державної адміністрації з бюджетних питань, розлянута інформація фінансового управління райдержадміністрації про виконання зведеного бюджету району за 2017 рік та  подання об’єднаних територіальних громад щодо фінансування видатків на утримання закладів освіти і охорони здоров’я в поточному році. ОТГ звернулися з проханням при розподілі вільних залишків районного бюджету врахувати дефіцит коштів, що виник у бюджетах громад. Комісія підтримала ці звернення і рекомендувала районній державній адміністрації врахувати їх під час розподілу вільних залишків та внесенні змін до районного бюджету.

Комісія розглянула та взяла до уваги інформацію районної державної адміністрації щодо ходу виконання районних програм, які перебувають на контролі комісії.

Розглядаючи інформацію комунального закладу «Оріхівська центральна районна лікарня» про усунення виявлених ревізією фінансових порушень, комісія взяла до відома те, що всі порушення усунені. Проте, депутати зажадали, щоб це питання було розглянуте на пленарному засіданні ради й прийняли рішення рекомендувати голові ради внести на чергову сесію ради питання про дотримання фінансової дисципліни та раціонального використання бюджетних коштів у комунальному закладі «Оріхівська центральна районна лікарня» Оріхівської районної ради.


понеділок, 19.02.2018 19:02 Переглядів: 292