Головна Новини ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАДИ

Своє засідання сьогодні, 21 лютого, провела постійна комісія районної ради з питань законності і захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики під головуванням Гочара О.І.

В роботі комісії взяли участь чотири з п’яти членів комісії, розробники проектів рішень ради та інші зацікавлені особи.

Комісія розглянула два питання порядку денного: «Про попередній розгляд порядку денного та проектів рішень ради, внесених на сімнадцяту сесію районної ради сьомого скликання» та «Про зняття з контролю районних програм, термін дії яких закінчився у 2017році».

Предметом бурхливої дискусії став проект рішення, внесений з питання «Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 08 серпня 2008 року № 9 «Про Положення про звання «Почесний громадянин Оріхівського району». Члени комісії детально обговорили пропозицію голови комісії щодо доповнення внесеного проекту рішення пунктами, які деталізують за які саме заслуги може присвоюватися звання «Почесний громадянин Оріхівського району». Для цього вони звернулися до Положення про звання і, проаналізувавши пункт 1.1 його, дійшли висновку, що в ньому в загальній формі викладені достатні передумови для внесення та розгляду кандидатур на присвоєння звання. Відтак комісія 3 голосами проти одного, що утримався відхилила пропозицію голови і підтримала проект рішення в поданій редакції.

Ще одним питанням, яке розділило комісію при голосування був проект рішення «Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 26.02.2016 №17 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Трудова слава» та редакції КП «Редакція газети «Трудова слава», який передбачає вихід районної ради з числа засновників газети, що відкриває шлях до завершення її роздержавлення, як передбачено законодавством. Комісія послухала пояснення в.о. редактора газети Карпенко С.В., яка пояснила порядок і проблеми реформування та дала відповіді на запитання. Незважаючи на те, що голова комісії виступив проти розгляду цього питання, троє членів комісії проголосували за внесення його до порядку денного пленарного засідання ради та підтримали проект рішення в поданій редакції.

Зацікавило членів комісії і питання «Про результати діяльності Оріхівського відділення поліції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області на території Оріхівського району у 2017 році». Члени комісії поставили низку запитань представникові Оріхівського відділення поліції Білогубу Є.В. запитання й висловили нарікання на роботу правоохоронних органів. Після обговорення питання, комісія одноголосно проголосувала за доповнення внесеного проекту рішення пунктом про незадовільну діяльність відділення.

Проект рішення з питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована на території Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області» представив в.о. начальника відділу в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Мандрика В.І. Він надав відповіді на запитання членів комісії, які й підтримали внесену редакцію проекту.

Були розглянуті й підтримані інші питання порядку денного та проекти рішень по ним.

Комісія підтримала внесення на розгляд пленарного засідання ради й додаткового питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.06.2017 № 12 «Про структуру та умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради», прийняття якого допоможе поліпшити роботу ради.

 

 

 


середа, 21.02.2018 16:43 Переглядів: 205