Головна Новини КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СХВАЛИЛА ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СХВАЛИЛА ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ

Сьогодні, 23 лютого, Колегія районної ради зібралася, щоб обговорити та узгодити зауваження постійних комісій ради до внесених до ради проектів рішень та визначитися щодо питань, які вноситимуться на розгляд пленарного засідання ради.

В роботі засідання Колегії взяли участь шість з десяти її членів,  голова районної державної адміністрації Проценко М.Г., в.о. редактора газети «Трудова слава» Карпенко С.В.,в.о. начальника відділу в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Мандрика В.І

Вже перше питання «Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 08 серпня 2008 року № 9 «Про Положення про звання «Почесний громадянин Оріхівського району» виявилося дискусійним. Члени Колегії, погодившись із частиною внесених постійними комісіями зауважень, запропонували доповнити внесений проект новою нормою: «Про позбавлення особи звання «Почесний громадянин Оріхівського району» у засобах масової інформації має бути розміщене повідомлення про втрату чинності посвідчення та нагрудного знаку «Почесний громадянин Оріхівського району» із зазначенням номеру посвідчення та дати його присвоєння». Це доповнення було одноголосно підтримане.

Дискусія розгорілася і з питання «Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 26.02.2016 №17 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Трудова слава» та редакції КП «Редакція газети «Трудова слава». Депутат Гончар О.І., голова комісії з питань законності та захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики, в цілому не заперечуючи проти необхідності завершити реформування газети, наполягав на тому, аби спочатку було вирішене питання про призначення головного редактора газети. Аргументи інших членів Колегії його не переконали. Та, після тривалого обговорення, Колегія п’ятьма голосами прийняла компромісне рішення: заслухати звіт виконуючої обов’язки редактора газети «Трудова слава» про діяльність комунального підприємства за попередній період і лише потім розглядати питання, яке обговорюється. Присутній на засіданні в.о. редактора газети Карпенко С.В. було запропоновано підготувати такий звіт а виконавчому апарату ради доповнити проект порядку денного пленарного засідання відповідним питанням.

Визначилася колегія і з приводу персонального складу ліквідаційної комісії комунального підприємства «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро». Було вирішено запропонувати раді включити до складу ліквідкомісії голову постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громада району О.Д.Керничного та секретаря цієї комісії Л.В.Акулову.

Розглядаючи питання «Про результати діяльності Оріхівського відділення поліції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області на території Оріхівського району у 2017 році», члени Колегії розцінили неявку на засідання в.о. начальника Оріхівського відділення поліції як прояв неповаги до органу місцевого самоврядування і підтримали пропозиції двох із п’яти постійних комісій ради визнати діяльність відділення у 2017 році незадовільною. Чи підтримає рада таку оцінку покаже пленарне засідання, яке відбудеться 27 лютого поточного року.

А от в питанні «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована на території Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області», до якого в комісіях зауважень не було, депутатам не вдалося дійти згоди. Роз’яснення, які надав в.о. начальника відділу в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Мандрика В.І. не тільки не додали ясності, а навіть викликали нові запитання. З огляду на це, та враховуючи, що управління землею має перейти до об’єднаних територіальних громад, Колегія вирішила більш ретельно розібратися в питанні і запропонувала зняти це питання з розгляду пленарного засідання ради.

На завершення свого засідання Колегія визначила коло питань, рішення з яких пропонуватиметься прийняти шляхом пакетного голосування.

 


п'ятниця, 23.02.2018 11:46 Переглядів: 368