Головна Новини ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

Сьогодні, 27 лютого, відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради, в роботі якого взяли участь представники огранів місцевого самоврядування та керівники підприємств, установ і організацій району, головний спеціаліст управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Печерський М.Б.

 До порядку денного засідання депутати включили 12 питань.

Поза порядком денним рада заслухала інформацію керівника Токмацької міжрайонної прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, сесія внесла зміни до Положення про звання «Почесний громадянин Оріхівського району», зняла з контролю низку районних та цільових програм, термін дії яких закінчився у 2017 році.

Далі депутати одностайно прийняли рішення з питань порядку денного, внесених до пакетного голосування і продовжили розгляд решти питань.

Перш, ніж перейти до розгляду питання «Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 26.02.2016 №17 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Трудова слава» та редакції КП «Редакція газети «Трудова слава», депутати заслухали інформацію виконуючої обов’язки редактора газети «Трудова слава» С.В.Карпенко про роботу комунального підприємства за попередній період.

Проте, це не допомогло депутатам ради прийняти рішення, яке б розблокувало процес роздержавлення засобу масової інформації, засновником якого залишається орган місцевого самоврядування в особі районної ради. Проект рішення про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 26.02.2016 №17 підтримали 11 депутатів, тоді, як 12 їхніх колег утрималися від його прийняття.

Далі рада заслухала питання «Про результати діяльності Оріхівського відділення поліції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області на території Оріхівського району у 2017 році». Виконуючий обов’язки начальника Оріхівського відділення поліції Богдан О.М., на відміну від прокурора, дав відповіді на запитання депутатів, вислухав їх інформацію щодо стану справ на місцях. Він спростував недостатньо обгрунтовані закиди щодо незадовільної діяльності правоохоронних органів, пояснив, з якими труднощами стикаються працівники поліції при виконанні своїх обов’язків. Врешті, пропозиція про визнання діяльності відділу на території району в 2017 році незадовільною не знайшла підтримки. Інформація була взята депутатами ради до відома.

Останнє питання, яке розглядалося за повною процедурою «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.06.2017 № 12 «Про структуру та умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради» було одноголосно підтримане присутніми в залі засідань депутатами.

З результатами поіменного голосування з питань порядку денного можна ознайомитисяПоіменне голосуваня.docx,  Пакетне голосування.docx

 

 

 


вівторок, 27.02.2018 18:32 Переглядів: 305