Головна Новини ШЛЯХОМ РЕФОРМ

ШЛЯХОМ РЕФОРМ

13 квітня поточного року за сприяння Запорізького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся інформаційний семінар з питань проведення реформ, які реалізуються в Україні.

У семінарі, який проводився для керівників та працівників виконавчих органів місцевого самоврядування, лікарів КУ «ЦПМСД», директорів загальноосвітніх, дошкільних навчальних та позашкільних закладів, в.о. старост та діловодів Оріхівської громади, взяли участь голова районної ради К.В.Дудніченко та міський голова Герасименко С.М.

         Про основні аспекти медичної та освітньої реформи присутніх поінформувала радник з муніципальних послуг Центр розвитку місцевого самоврядування  Бордюг Т.Є, яка окремо зупинилася на головних завданнях, які  поставлені перед комунальними закладами первинної медичної допомоги та місцевою владою  в ОТГ на 2018 рік в напрямку впровадження заходів відповідної реформи. Ознайомила присутніх з порядком проведенням декларування та заключення договорів на обслуговування з користувачами медичних послуг, моделями надання ПМД, а також відповіла на запитання лікарів первинної та вторинної ланки медицини щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з реформуванням.

         Значну увагу було приділено питанню реформи шкільної освіти, яка є одним із стратегічних напрямків розвитку громади. Зупинилася на ключових компетентностях, якими буде володіти учень «нової української школи». Зазначила, що основною метою нової української школи є формування нового змісту, вчителя та середовища, а проведення оптимізації та створення опорних шкіл в громадах – це правильний шлях до отримання учнями більш якісних знань та їх конкурентоспроможністі на ринку освіти в майбутньому.

         Радник з регіонального розвитку Центру Божкова К.В.  наголосила на необхідності розробки кожною територіальною громадою стратегії її розвитку, яка б визначала тенденції розвитку громади, стратегічні цілі та шляхи їх реалізації.

 


понеділок, 16.04.2018 10:05 Переглядів: 139