Головна Новини ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ВІСІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ВІСІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ РАДИ

            Сьогодні, 27 квітня, районна рада зібралася на пленарне засідання вісімнадцятої сесії.

         Як раніше повідомлялося, на його розгляд було внесено 23 питання, які попередньо розглянуті в постійних комісіях і узгоджені для розгляду в пленарному засіданні Колегією районної ради.

        Та вже при затвердженні порядку денного пленарного засідання було ініційовано включення додаткових питань. Так, депутат Перевєдєнцева В.В. звернулася з проханням включити до порядку денного її депутатський запит, голова районної державної адміністрації, депутат Проценко М.Г. ініціював включення «Про районну  цільову програму «Призовна дільниця» на 2018 рік», а голова районної ради зачитала звернення депутатів міської ради і запропонувала розглянути його в пленарному засіданні.

Всі питання, внесені додатково, стосувалися розподілу вільних залишків районного бюджету і, з огляду на це, депутати одноголосно доповнили ними запропонований і раніше узгоджений порядок денний пленарного засідання, який, після його затвердження склав 26 питань.

Депутати визначилися щодо розгляду порядку денного: тринадцять питань, позиція по яким була узгоджена, вони включили до пакетного голосування, решту почали розглядати за повною процедурою.

Перший заступник голови райдержадміністрації Цибулько О.Ю. представив звіт про виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за минулий рік та програму на поточний.

Начальник відділу архіву та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Вайло А.М. доповів про хід виконання районної Програми розвитку цивільного захисту населення у Оріхівському районі на 2016-2020 роки та відповів на запитання депутатів.

Потім депутати шляхом пакетного голосування прийняли рішення ще по 13 питаннях порядку денного і заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, з яким виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації О.І.Бєлов.

Затвердження депутатами вище зазначеного звіту відкрило їм можливість розподілу вільних залишків районного бюджету. Але, оскільки додатково внесені питання мали бути розглянуті до внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, голова ради запропонувала розглянути решту питань порядку денного і вже потім повернутися до внесення змін до бюджету.

З питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області», яке вдруге подається на розгляд ради, доповів в.о. начальника відділу Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Мандрика В.І. Запитання до доповідача та результати голосування за внесений проект рішення показали, що доведеться повертатися до цього питання знову, бо на підтримку рішення не було подано жодного голосу.

А от за звільнення з посади виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Оріхівська районна друкарня» Оріхівської районної ради Губського В.М., який подав відповідну заяву, висловилися 22 депутати. При цьому, не бажаючи залишити підприємство без керівника, депутати зголосилися на пропозицію голови районної ради призначити виконуючим обов’язки керівника комунального підприємства свого колегу Баля М.С. Відповідні зміни були внесені до поданого проекту рішення.

Депутат Баль М.С., з метою запобігання конфлікту інтересів,заявив про неучасть у голосуванні.

         Розібравшись із проблемами одного зі своїх підприємств, депутати перейшли до розгляду долі іншого - газети «Трудова слава». Вже не вперше протягом останнього року рада намагається виконати Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» шляхом прийняття відповідного рішення ради. Цього разу рішення «Про внесення змін до рішення Оріхівської районної ради від 26.02.2016 №17 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Трудова слава» та редакції КП «Редакція газети «Трудова слава»» було прийняте 19 голосами «за».

         Наступним рішенням, після емоційного обговорення, депутати ліквідували комунальне підприємство «Редакція радіомовлення «Радіо Оріхівщини». Таке рішення далося не легко. Були спроби реанімувати його. Були пропозиції відкласти прийняття рішення, але врешті рішення було прийняте.

         Потім депутати взяли до уваги відповіді обласної державної адміністрації та обласної ради на своє звернення щодо подальшої долі колишнього Оріхівського професійного ліцею і взялися до розгляду додаткових питань, внесених до порядку денного засідання.

         Представлена головою райдержадміністрації Проценком М.Г. районна цільова програма «Призовна дільниця» на 2018 рік була одноголосно підтримана.

         Підтримали депутати і депутатське звернення свого колеги Перевєдєнцевої В.В. до голови районної державної адміністрації з питань виділення коштів на завершення робіт, розпочатих в 2017році, по дообладнанню газових котелень навчальних закладів та звернення депутатів Оріхівської міської ради, яке перепліталося за змістом із запитом. Для відповіді на запитання, які у них виникли, депутати надали слово директору Оріхівського навчально-виховного комплексу №2 ім. академіка Лазаряна Заїченко Н.Д. та міському голові Герасименку С.М.

         Після почутого депутати, аби вивчити та відреагувати на порушені питання пристали на пропозицію депутата Проценка М.Г. зробити перерву у роботі сесії.

         Голова ради поставила пропозицію на голосування, і було вирішено друге пленарне засідання провести 4 травня поточного року.

           В роботі пленарного засідання взяла участь і виступила депутат обласної ради Авраменко Н.В.

Результати поіменного голосування.docx

 


п'ятниця, 27.04.2018 17:18 Переглядів: 261