Головна Новини НА ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАННІ РАДИ

НА ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАННІ РАДИ

Пленарним засіданням ради, яке сьогодні відбулося, завершила свою роботу двадцять перша сесія Оріхівської районної ради.

Як і планувалося, вона розглянула двадцять два питання порядку денного.

Із доповіддю про виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень районної ради виступив голова Оріхівської районної державної адміністрації, депутат районної ради Проценко М.Г.

Він, зокрема, зазначив: «На підставі чинних нормативно-правових актів, макроекономічних показників, статистичних матеріалів, з урахуванням пропозицій, наданих структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, районною, міською, селищною та сільськими радами, щорічно  розробляється Програма соціально-економічного та культурного розвитку району (далі – Програма) на відповідний рік.

Основні показники соціально-економічного розвитку району на плановий рік з цієї Програми направляються до облдержадміністрації з метою врахування їх в Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Запорізької області. Разом з показниками до облдержадміністрації надаються пропозиції Оріхівського  району до розділу «Регіональна політика», де визначаються пріоритетні завдання району на плановий рік та основні проблемні питання, які необхідно вирішити шляхом залучення різних джерел фінансування , в тому числі коштів державного та обласного бюджетів. Основні показники соціально-економічного розвитку району є складовою частиною Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на відповідний плановий рік.»

Повний текст звіту буде оприлюднений на сайті ради разом із прийнятим по ньому рішенням.

Визначаючись із порядком розгляду питань порядку денного депутати підтримали пропозицію Колегії і розглянули чотирнадцять питань за скороченою процедурою, шляхом пакетного голосування, серед яких «Про хід виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Оріхівському районі на 2017-2018 роки»; «Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 12 «Про Програму «Допомога малозабезпеченим громадянам на 2016-2020 роки»; «Про внесення змін до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади на території Оріхівського району на 2018рік», «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована на території Мирненської сільської ради Оріхівського району Запорізької області» та ін.

Депутати визнали такими, що втратили чинність, низку раніше прийнятих рішень, внесли зміни до дечиїх своїх рішень та вирішили ряд питань, що стосувалися управління спільною власністю територіальних громад району.

Повернувшись до розгляду питань порядку денного за повною процедурою вони заслухали питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області».

Це питання було внесене на розгляд ради ще в лютому поточного року. Сімнадцята сесія ради зняла його з розгляду з метою подальшого вивчення справи. Постійні комісії розглядали його із запрошенням всіх зацікавлених сторін, але це не допомогло депутатам прийняти рішення ні на вісімнадцятій, ні на двадцять першій сесії ради.

І хоча доповідач, виконуючий обов’язки начальника відділу в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Мандрика В.І., намагався переконати депутатів у безпідставності затягування з вирішенням питання, депутати не підтримали внесеного відділом проекту рішення. Одинадцять з присутніх на засіданні депутатів проголосували проти затвердження виготовленої документації, а решта одинадцять утрималися. Рішення не було прийняте.

Рада прийняла два рішення, які ініціювали голови постійних комісій ради Середа С.В та Дроздова І.І.,: про підтримку звернення депутатів Гуляйпільської районної ради та про звернення депутатів районної ради до Прем’єр-міністра України. Перше із них стосувалося підтримки Звернення колег-депутатів щодо недопущення перепрофілювання Гуляйпільської психіатричної лікарні, а друге – мало на меті привернути увагу Прем’єр-міністра України до становища районних рад в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, які, через відсутність фінансування, не можуть виконувати покладені на них законодавством функції.

Прийняли депутати й рішення про припинення діяльності підприємств і закладів, засновником яких є районна рада, а саме, комунального підприємства «Оріхівська районна друкарня» та комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Оріхівської районної ради Запорізької області шляхом їх ліквідації.

У різному депутати підняли гострі питання: рух міського та приміського транспорту, робота ринків на території міста та сприяння місцевим товаровиробникам і низку інші.

Грамоти районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток району, високий професіоналізм та з нагоди 95-річчя заснування Оріхівського району отримали депутати районної ради Мороз О.І., голова товариства з обмеженою відповідальністю «Новотроїцьке» та Чорна С.І., виконавчий директор товариства з обмеженою відповідальністю «Вільнянка».

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ З ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО СЕСІЇ.docx

 

 

 

 

    
 

 


четвер, 11.10.2018 16:42 Переглядів: 148