Головна Новини В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАДИ

В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАДИ

Сьогодні, 24 жовтня, постійна комісія районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району під головуванням О.Д.Керничного заслухала звіти керівника комунального підприємства «Оздоровчий заклад «Зоря» Подліянова Ю.Г. та головного лікаря комунального закладу «Оріхівська центральна районна лікарня» Бєлової Н.А. про роботу підприємства і закладу та виконання ними умов контрактів укладених з районною радою.

На засіданні другої профільної комісії ради, комісії з питань освіти, кльтури, охорони здоров'я та спорту, її голова, Середа С.В., акцентував увагу на роботі Оріхівської центральної районної лікарні та відзначив, що попри труднощі, які виникають в роботі закладу в умовах реформування галузі, керівнику і трудовому колективу лікарні вдається забезпечувати належний рівень медичних послуг.

Комісії дійшли висновку про можливість продовження контрактів із керівниками та підтримала відповідні проекти рішень ради.

          Зі звіту керівника комунального підприємства "Оздоровчий заклад "Зоря"  Подліянова Ю.Г.:

"27 грудня 2013 року сесія районної ради призначила мене на посаду директора Комунального підприємства “Зоря» Оріхівської районної ради Запорізької області. На той період, доречі, після закінчення оздоровчого сезону, на рахунку підприємства було 20 тис. грн., а для того, щоб можна було працювати необхдно 250 тис. грн.

         З метою збереження підприємства колектив провів ряд заходів для залучення відпочиваючих:

-         Дозволено заселення на одну добу;

-         Необов'язкове харчування;

-         Ціни на відпочинок залишено на рівні 2013 року (не зважаючи на підвищення цін, тарифів).

        В 2014 році розпочалася АТО, що значно вплинуло на роботу підприємства. Адміністрація підприємства робила все можливе для залучення відпочиваючих, але підвищення цін на пальне, падіння платоспроможності громадян, не високий рівень можливостей профспілок в організації відпочинку, відсутність потоку з західних областей України, Білорусії, Росії (склало до 25 %) відпочиваючих негативно вплинули на результати роботи"

Та все ж підприємству вдалося налагодити роботу. Якщо у 2014 році валовий дохід склав 1 млн. 163 тис. грн., то в поточному вже 3 млн. 121 тис. грн. За звітний період підприємство не мало заборгованості ні по заробітній платі , ні перед постачальниками, ні перед бюджетом.

Крім того, зміцнено матеріальну базу та умови надання оздоровчихї послуг, розширене колоспоживачів послуг.

"За період 2016 року було зроблено косметичний ремонт  в 2 корпусі на 2 поверсі, а саме придбані меблі на суму 108 тис. грн., для їдальні придбаний посуд на суму 16 тис. грн., заміна вікон мА металопластикові 22 тис. грн., кондиціонери на 16 тис. грн..

За 2017 рік  був зроблений косметичний ремонт (поклейка шпалер, фарбування), заміна металопластикових вікон на суму 7 тис. грн., придбано меблі на 989 тис. грн. , придбано бойлери на суму 9 тис. грн., холодильники на суму 14,8 тис. грн.

В оздоровчому сезоні 2018 року було придбано бойлери на суму 13 тис. грн. , установка супутникового телебачення 22 тис грн. , посуд для їдальні 10 тис. грн. меблі 72 тис. грн. постільна білизна 27 тис. грн. Також зроблений ремонт , поклейка шпалер. Постійно проводиться робота по благоустрою території, висаджуються квіти."

          Звітуючи про свою роботу, головний лікар "Оріхівської центральної лікарні" Бєлова Н.А. грунтовно доповіла про роботу закладу. Основними досягненнями лікарні можна вважати зміцнення матеріальної бази, поліпшення рівня медичних послуг, які надаються. А головне - комунальний заклад має кваліфікованих фахівців, які використовують сучасні досягнення медицини, успішно виконують операції, які раніше треба було проводити в обласному центрі.

          Повний звіт головного лікаря "Оріхівської центральної районної лікарні" читати тут.doc

на засіданнях постійних комісій з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та з питань освіти, культури, охорони здоров'я і спорту

 

 


середа, 24.10.2018 11:38 Переглядів: 178