Головна Новини РОБОТУ СЕСІЇ ЗАВЕРШЕНО

РОБОТУ СЕСІЇ ЗАВЕРШЕНО

Пленарним засіданням, яке відбулося сьогодня, 26 жовтня, завершила свою роботу двадцять друга (позачергова) сесія районної ради.

Вона розглянула два кадрових питання:"Про продовження строку дії контракту з Подліяновим Ю.Г., керівником Комунального підприємства «Оздоровчий заклад «Зоря» Оріхівської районної ради Запорізької області" та "Про продовження строку дії контракту з Бєловою Н.А., головним лікарем Комунального закладу «Оріхівська центральна районна лікарня» Оріхівської районної ради Запорізької області" і прийняла відповідні рішення. Контракти із вказаними керівниками рада продовжила ще на пять років, шляхом укладення додаткових угод.

 

Пленарному засіданню ради передували спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому керівники детально доповіли про роботу своїх підприємств, їх здобутки і труднощі, з якими доводиться стикатися, про плани та перспективи подальшого розвитку, відповіли на запитання депутатів.

Колегія ради узгодила на своєму засіданні висловлені зауваження і доопрацювала внесені проекти та рекомендувала їх для розгляду на пленарному засіданні.

В пленарному засіданні ради взяло участь 25 депутатів та голови і старости трьох з п’яти об’єднаних територіальних громад.

На початку пленарного засідання виступив депутат Середа С.В., який від імені фракції районної ради «ВО «Батьківщина», звернувся до своїх колег з пропозицією розглянути та прийняти Звернення до Президента України щодо відміни постанови Уряду про підвищення тарифів на газ для населення. Оскільки регламентом районної ради не передбачена можливість внесення змін до порядку денного поточної позачергової сесії, депутати зголосилися зібратися для розгляду запропонованого питання на позачергову сесію ради найближчим часом після внесення подання та проекту до виконавчого апарату районної ради.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, депутати заслухали проекти рішень та доповнення до них, а також ґрунтовні звіти керівників комунальних підприємств.

У своїх запитаннях до доповідачів депутати висловлювали занепокоєність подальшою долею закладів. Особливо турбувала їх центральна районна лікарня, яка в умовах проведення медичної реформи ризикує втратити свої надбання. Непокоїть депутатів те, що створення госпітального округу з центром в м. Пологах може погіршити надання мешканцям району медичних послуг. Районна рада, районна держадміністрація впродовж останніх десяти років зробила багато для створення належних умов роботи комунального закладу. Були відремонтовані приміщення лікарні, значно зміцнена матеріальна база, змонтована вентиляція у операційній. Хірургічне, терапевтичне та реанімаційні відділення закладу визнані кращими в госпітальному окрузі. У закладі сформувався висококваліфікований колектив фахівців. Лікарі виконують складні операції, надають іншу необхідну населенню допомогу. Про це говорили у своїх виступах депутати Бородай В.М., Гончар О.І., Керничний О.Д., Проценко М.Г.

Висловлювали вони й побажання на адресу керівників: більше уваги приділяти у своїй діяльності інформаційній складовій. Про роботу закладів, їх потенційні можливості депутати дізналися лише зі звітів.

Голова постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району О.Д.Керничний рекомендував керівникам використати можливості преси для широкої інформаційної роботи серед населення та пропонував свою допомогу в цьому.

Розмова вийшла зацікавлена і корисна.

Депутати дійшли висновку про необхідність підтримки керівників у їх діяльності, і рада прийняла рішення про продовження контракту із вказаними керівниками на новий п’ятирічний термін.

Розглянувши питання порядку денного, рада перейшла до «Різного», ініційованого депутатом Предеус І.Ф. Вона звернулася до голови райдержадміністрації Проценка М.Г. з проханням вжити всіх, передбачених законодавством, заходів аби навести лад із спалюванням листя. Це сьогодні болюча проблема. Спалення листя не лише шкодить довкіллю, а й викликає численні алергічні реакції серед мешканців.

Депутат Бородай В.М. запропонував свій «рецепт» вирішення проблеми. Він запропонував звозити все листя в межах населеного пункту в одне місце і, застосувавши мікроорганізми для його переробки, отримати добрива для подальшого використання.

Після виступів депутатів у різному голова районної ради закрила пленарне засідання ради та оголосила про завершення позачергової сесії ради.

Результати поіменного голосування.docx

 


п'ятниця, 26.10.2018 11:50 Переглядів: 224