Головна Новини

ПРИВІТАННЯ ВІД ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

субота, 28.12.2019 09:22 Переглядів: 215

Шановні мешканці Оріхівщини!

Щиросердечно вітаю вас з наступаючим Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні. 

Щиро бажаю, щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяває яскрава Різдвяна Зірка, даруючи життєву силу і натхнення на здійснення усіх задумів, сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків! 

    Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

  

З найкращими побажаннями, 

голова районної ради                                                                К. В. Дудніченко

Докладніше

З ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ

вівторок, 24.12.2019 13:56 Переглядів: 250

20 грудня відбулася тридцять перша сесія районної ради.

Депутати затвердили порядок денний пленарного засідання ради в кількості 11 питань та приступили до його розгляду. Більшу частину питань, до проектів рішень яких не надходило зауважень і пропозицій під час їх розгляду в постійних комісіях ради, розглянули за скороченою процедурою. Шляхом пакетного голосування були прийняті відповідні рішення ради.

З питання «Про районний бюджет на 2020 рік» доповів начальник управління фінансів районної державної адміністрації Бєлов О.І., який зазначив, що розрахунок прогнозного обсягу доходів районного бюджету на 2020 рік здійснено з урахуванням фактично отриманих у минулі роки надходжень за окремими доходними джерелами, на базі реформованого податкового та бюджетного законодавства з урахуванням положень Бюджетного і Податкового кодексів України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Оріхівського району на 2020 рік, відповідно до якого прогнозуються основні макропоказники економічного і соціального розвитку району з урахуванням об’єднання п’яти територіальних громад відповідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

п'ятниця, 13.12.2019 13:58 Переглядів: 182

У вівторок, 17 грудня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Пенсійне законодавство", під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Наливайко Павло Іванович та фахівці Центру. 

Звертатись з 10-00 до 11-00 год. за тел. 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

***********************

У середу, 17 грудня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання щодо працевлаштування населення, ефективного підбору кадрів для роботодавців регіону та роз′яснення законодавства в ситуації масового вивільнення співробітників районних державних адміністрацій відповідатиме директор Запорізького обласного центру зайнятості, Дуднік Ірина Олександрівна

Звертатись з 10-00 до 11-00 год. за тел. 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

ПЕНСІЯ ПІДВИЩЕНА МАЙЖЕ 300 ТИСЯЧАМ ЗАПОРІЖЦІВ

п'ятниця, 13.12.2019 13:38 Переглядів: 190

ПЕНСІЯ ПІДВИЩЕНА МАЙЖЕ 300 ТИСЯЧАМ ЗАПОРІЖЦІВ

Головним управлінням Пенсійного фонду в Запорізькій області проведено черговий перерахунок пенсій

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня 2019 року передбачено збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1564 грн до 1638 грн. У зв’язку з цим з 1 грудня проведено масовий перерахунок пенсій.

Підвищення пенсій отримали майже 300 тисяч запорізьких пенсіонерів (це 55,5% від загальної чисельності в області), у складі пенсійної виплати яких є надбавки, доплати, підвищення, що базуються на розмірі прожиткового мінімуму. Розмір мінімальної пенсії збільшено до 1638 грн, розмір максимальної пенсії зріс на 740 грн та становить 16380 грн. У кожному конкретному випадку сума підвищення індивідуальна та залежить від багатьох складових: страхового стажу, розміру заробітної плати, з якої призначено пенсію, наявності підвищень та надбавок до пенсії тощо. Оперативно дізнатись про розмір підвищення своєї пенсії можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду, в особистому кабінеті користувача.

 

Відповідно до законодавства зросли:

• мінімальні та максимальні розміри пенсій;

• доплати за понаднормативний стаж, передбачені статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;

• пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;

• пенсії ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань;

• щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;

• мінімальна пенсійна виплата особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

• державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни;

• надбавка почесним донорам;

• мінімальні пенсії шахтарям.

 

Для працюючих пенсіонерів перерахунок у зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, проводиться після звільнення з роботи або припинення діяльності.

 

Перерахунок пенсій здійснено за матеріалами пенсійних справ, у автоматичному режимі.

 

 

Докладніше

ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

четвер, 05.12.2019 09:29 Переглядів: 195

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів.

Щиро вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування!

Працівники місцевого самоврядування та депутати району завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.

Депутатський корпус району досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, Оріхівського району, в ім’я розквіту України.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

З повагою

голова Оріхівської районної ради                                                                                   К.В. Дудніченко

 

 

Докладніше

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

п'ятниця, 22.11.2019 12:16 Переглядів: 241

22 листопада 2019 року постійна комісія з питань соціально-економічного та агропромислового розвитку, підприємництва та малого бізнесу( голова комісії Качур О.Д.) провела чергове засідання.

Депутати розглянули виготовлений ТОВ «Інститут Ефективних Технологій» проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селища міського типу Комишуваха Оріхівського району Запорізької області.

Представники ТОВ«Інститут Ефективних Технологій» А.А.Сосюра та І.А.Зозуля надали пояснення стосовно змісту проекту землеустрою, замовником якого є селищна рада.

На всі задані питання депутати отримали відповіді.

Після детального розгляду питання комісія розробила проект рішення « Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення(зміни) меж селища міського типу Комишуваха Оріхівського району Запорізької області для розгляду на черговій сесії районної ради .

 

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

середа, 20.11.2019 15:15 Переглядів: 212

У п′ятницю, 29  листопада 2019 року, відбудеться пряма  телефонна лінія , під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою МАЙСТРО Дмитро Миколайович.

 

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

четвер, 14.11.2019 11:02 Переглядів: 224

Шановні працівники сільського господарства ! 

Щиро вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства!

Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання Оріхівського району.

Висловлюю глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва. Ваша робота нелегка, але дуже важлива.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідного краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, мирі, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З повагою

 голова Оріхівської районної ради                                             К.В.Дудніченко

Докладніше

З днем працівників радіо, телебачення та зв"язку

четвер, 14.11.2019 10:46 Переглядів: 233

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ми вдячні Вам, адже щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.

Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності. Нині й у житті держави, й у житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання.

Бажаю Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег.

Щастя, радості, міцного здоров’я Вам і Вашим родинам!

З повагою

голова Оріхівської районної ради                                                                                   К.В. Дудніченко

 

Докладніше

З ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ

середа, 16.10.2019 09:31 Переглядів: 345

10 жовтня депутати районної ради зібралися на тридцяту( позачергову) сесію з метою розгляду питання « Про звернення депутатів Оріхівської районної ради Запорізької області сьомого скликання до Голови Верховної Ради України Д.О. Разумкова, Прем’єр-міністра України О.В. Гончарука, голови Запорізької обласної ради Г.В. Самардака, голови Запорізької обласної державної адміністрації В.В. Туринка, народного депутата України Ю.Г. Яцик, депутатів Запорізької обласної ради Н.В. Авраменко, В.Ю. Лупиноса, Г.В. Марича про внесення пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Запорізької області». Свою роботу вони розпочали о 9-30 год. ранку зі спільного засідання постійних комісій ради. Головуюча на спільному засіданні депутат Качур О.Д., голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного та агропромислового розвитку, малого підприємництва та бізнесу зачитала проект звернення та надала необхідні пояснення, голова районної ради Дудніченко К.В. відповіла на запитання учасників засідання.

 

Докладніше