Головна Новини

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

п'ятниця, 13.04.2018 14:53 Переглядів: 66

Вчора, 12 квітня, під головуванням голови районної ради Дудніченко К.В. відбулося засідання конкурсної комісії з проведення відбору кандидата на заміщення посади керівника КП «Оріхівська районна друкарня» Оріхівської районної ради Запорізької області.

Комісія обговорила і схвалила основні вимоги до кандидатів на вакантну посаду, перелік необхідних документів та призначила дату засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду на відповідність їх кваліфікаційним вимогам та співбесіди.

Оголошення про конкурс розміщене на сайті районної ради

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАДИ

четвер, 12.04.2018 16:47 Переглядів: 87

Сьогодні, 12 квітня, засіданням постійної комісії районної ради розпочався попередній розгляд питань порядку денного та проектів рішень ради, внесених на вісімнадцяту сесію районної ради.

В засіданні комісії взяли участь чотири з семи членів комісії, голова районної ради та посадові особи районної ради й районної державної адміністрації - розробники внесених проектів рішень.

Комісія підтримала внесення на розгляд пленарного засідання ради, яке відбудеться 27 квітня поточного року двадцяти трьох питань і розглянула запропоновані проекти рішень. Всі вони були підтримані у запропонованій розробниками редакції крім двох питань, які викликали у членів комісії певні сумніви.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

середа, 11.04.2018 14:08 Переглядів: 29

У вівторок, 17 квітня 2018 року, відбудеться пряма гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань, керівник міжфракційної депутатської групи"Рівні можливості" Ковиліна Тетяна Миколаївна

Звертатись з 9.00 до 10.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

ОДНИМ РЯДКОМ

середа, 11.04.2018 13:43 Переглядів: 44

Головою районної ради утворена конкурсна комісія з проведення відбору кандидата на заміщення посади керівника комунального підприємства «Оріхівська районна друкарня» Оріхівської районної ради Запорізької області.

Зі складом та завданнями  комісії можна ознайомитисяв розділі сайту "Комунальна власність". Перше засідання комісії відбудеться завтра,12 квітня, о 13-00 год.

Докладніше

АНОНС

середа, 11.04.2018 09:42 Переглядів: 61

          Голова районної ради К.В.Дудніченко підписала розпорядження про скликання чергової сесії районної ради.

         Від завтра розпочинаються засідання постійних комісій ради з попереднього розгляду порядку денного та проектів рішень, внесених на розгляд вісімнадцятої сесії районної ради. З графіком проведення засідань постійних комісій можна ознайомитися тут.

Докладніше

З ВЕЛИКОДНЕМ!

п'ятниця, 06.04.2018 10:12 Переглядів: 44

Шановні мешканці Оріхівщини!

Щиросердечно вітаю вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння.

Нехай у ваших серцях оселиться радість і душевний спокій, віра у перемогу добра над злом, надія та любов.

На Великдень міцніє наша віра у краще майбутнє, торжество істини та справедливості, а душа і серце стають відкритими для добра, благодаті та очищення,.

Бажаю вам і вашим родинам у ці весняні дні відчути щедроти української землі та родинне тепло.

Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду. Нехай здоров'я, добробут та успіхи у добрих справах стануть вірними супутниками вашого повсякденного життя!

Христос Воскрес!

Голова районної ради                                      К.В.Дудніченко

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

вівторок, 03.04.2018 08:15 Переглядів: 54

У четвер, 12 квітня 2018 року, відбудеться пряма гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Демєнєва Олена Василівна.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

четвер, 29.03.2018 08:12 Переглядів: 72

Конкурс на навчання для громадських радників

 

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до регіональної команди громадських радників.

Ми запрошуємо до участі мешканців Одеської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь, як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/3zeQek) до 28 квітня 2018 року.  

 

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

середа, 28.03.2018 08:29 Переглядів: 81

У п'ятницю, 30 березня 2018 року, відбудеться пряма гаряча телефонна лінія на тему «Забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб (порядок взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та порядок отримання ними соціальних виплат, встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України, свобода пересування, політичні права, житлові питання тощо)», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці системи безоплатної правової допомоги.

Звертатись з 9.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАДИ

п'ятниця, 23.03.2018 14:52 Переглядів: 158

Сьогодні, 23 березня, постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту зібралася на своє засідання, щоб розглянути поточні питання.

         Основна увага комісії була прикута до відповідей, що надійшли на звернення депутатів Оріхівської районної ради до Запорізької обласної ради щодо подальшого функціонування Державного навчального закладу «Оріхівський професійний ліцей» на території Оріхівського району

Докладніше