Головна Новини

ЗАПОВНИТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ДОПОМОЖЕ "ДЕРЖЛУЖБОВЕЦЬ ТАРАС"

середа, 21.03.2018 15:54 Переглядів: 124

Голова громадської організації «Антикорупційний штаб» Янченко Г.І. в листі до районної ради повідомила інформацію, яка може стати в нагоді депутатам ради при заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Докладніше

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

середа, 21.03.2018 15:27 Переглядів: 80

Прокурор Запорізької області Романов Валерій Петрович проведе прийом громадян Оріхівського району в режимі відеоконференції 26 березня 2018 року о 10.00.

Оріхівський відділ Токмацької місцевої прокуратури повідомив, що враховуючи актуальність питання захисту прав громадян, передусім, у віддаленій сільській місцевості, прокурором Запорізької області 19.02.2018 затверджено графік прийомів громадян у відділеннях місцевих прокуратур в режимі відеоконференції на поточний рік.

Зокрема, 26 березня 2018 року о 10.00 прокурор Запорізької області Романов Валерій Петрович проведе прийом громадян Оріхівського району в режимі відеоконференції, а в подальшому кожний четвертий понеділок місяця о 10.00.

У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто за місцем мешкання, громадяни можуть заздалегідь записатись на прийом за телефоном у Оріхівському відділі Токмацької місцевої прокуратури (06141) 4-32-52 або в прокуратурі області за тел. (061) 233-34-86, повідомивши свої дані та суть питання.

У подальшому у зазначений день та час необхідно з'явитися з письмово оформленним зверненням до Оріхівського відділу для спілкування з прокурором області в режимі відеконференції.

Докладніше

В РАЙОНІ ВІДЗНАЧЕНО ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

четвер, 15.03.2018 08:41 Переглядів: 149

Вчора в районі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

Розпочалися вони церемонією підняття Державного Прапора на території районного військового комісаріату, в якій взяли участь голови районної ради, Оріхівської та Преображенської територіальних громад, голова районної державної адміністрації та військовий комісар району.

Кожен з них звернувся зі словами привітання та щирими побажаннями до військовослужбовців Збройних Сил України, ветеранів АТО та інших учасників урочистостей.

 

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

четвер, 15.03.2018 08:23 Переглядів: 86

У вывторок, 20 березня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат обласної ради, секретар комісії з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад областіта житлово-комунального гомподарства КУЗЬМЕНКО Роман Олександрович.

Звертатись з 10-00 до 11-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

З 8 БЕРЕЗНЯ

середа, 07.03.2018 09:51 Переглядів: 107

Дорогі жінки!

 

Прийміть мої щирі вітання з Міжнародним жіночим днем!

Сьогодні жінка все активніше долучається до всіх сфер суспільного життя. Вона вже давно не обмежується хатньою роботою та вихованням дітей.

Серед жінок достатньо успішних бізнесменів та політиків.

І при цьому вони залишаються берегинями роду. А ще чарівними, люблячими і лагідними дружинами, мамами і бабусями.

І в цей весняний день, попри не зовсім весняну погоду, бажаю Вам сонячного настрою, тепла душі, уваги і шани близьких.

А ще міцного вам здоров’я і всіляких гараздів. Хай панує злагода і повага у ваших родинах. Хай мирним буде небо над вами.

З глибокою шаною

Голова районної ради                                                                                           К.В.Дудніченко

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

вівторок, 27.02.2018 18:32 Переглядів: 229

Сьогодні, 27 лютого, відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради, в роботі якого взяли участь представники огранів місцевого самоврядування та керівники підприємств, установ і організацій району, головний спеціаліст управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Печерський М.Б.

 До порядку денного засідання депутати включили 12 питань.

Поза порядком денним рада заслухала інформацію керівника Токмацької міжрайонної прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, сесія внесла зміни до Положення про звання «Почесний громадянин Оріхівського району», зняла з контролю низку районних та цільових програм, термін дії яких закінчився у 2017 році.

Докладніше

Рекомендації щодо електронного декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

понеділок, 26.02.2018 13:52 Переглядів: 148

Відповідно до вимог статті 45 Закону України  «Про запобігання корупції» посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Докладніше

КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СХВАЛИЛА ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ

п'ятниця, 23.02.2018 11:46 Переглядів: 229

Сьогодні, 23 лютого, Колегія районної ради зібралася, щоб обговорити та узгодити зауваження постійних комісій ради до внесених до ради проектів рішень та визначитися щодо питань, які вноситимуться на розгляд пленарного засідання ради.

В роботі засідання Колегії взяли участь шість з десяти її членів,  голова районної державної адміністрації Проценко М.Г., в.о. редактора газети «Трудова слава» Карпенко С.В.,в.о. начальника відділу в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Мандрика В.І

Докладніше

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАДИ

п'ятниця, 23.02.2018 09:33 Переглядів: 130

Постійна комісія районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району провела сьогодні, 23 лютого, провеласвоє засідання. В роботі комісії взяли участь 4 із 7 членів комісії, голова районної ради та в.о. начальника відділу в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Мандрика В.І.

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАДИ

середа, 21.02.2018 16:43 Переглядів: 140

Своє засідання сьогодні, 21 лютого, провела постійна комісія районної ради з питань законності і захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики під головуванням Гочара О.І.

В роботі комісії взяли участь чотири з п’яти членів комісії, розробники проектів рішень ради та інші зацікавлені особи.

Комісія розглянула два питання порядку денного: «Про попередній розгляд порядку денного та проектів рішень ради, внесених на сімнадцяту сесію районної ради сьомого скликання» та «Про зняття з контролю районних програм, термін дії яких закінчився у 2017році».

Докладніше