Головна Новини

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

п'ятниця, 11.10.2019 09:01 Переглядів: 199

У вівторок, 15 жовтня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб": порядок взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та порядок отримання ними соціальних виплат; встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території; порядок перетину лінії розмежування", під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Звертатись з 10-00 до 11-00 год. за тел. 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

***********************

У середу, 16 жовтня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Подорожко Володимир Володимирович

Звертатись з 10-00 до 11-00 год. за тел. 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

ВІТАЄМО!

четвер, 03.10.2019 08:59 Переглядів: 245

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. 

Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. 

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. 

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. 

Бажаю Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. 

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

  

З повагою

 

Голова Оріхівської районної ради                                                 К.В. Дудніченко

Докладніше

З ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ

понеділок, 30.09.2019 11:46 Переглядів: 290

27 вересня, депутати районної ради зібралися, щоб розглянути нагальні питання, віднесені до компетенції ради. Свою роботу вони розпочали о 9-00 год. ранку зі спільного засідання постійних комісій ради. Головував на спільному засіданні депутат Керничний О.Д., голова постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

Внесені на розгляд чергової сесії ради питання доповіли начальник відділу архіву та цивільного захисту населення райдержадміністрації Вайло А.М., начальник управління фінансів райдержадміністрації Бєлов О.І., начальник КУ « Об’єднаний трудовий архів міської, селищної та сільських рад Оріхівського району», голова районної ради Дудніченко К.В. та радник голови ради Закладна С.В. Вони відповіли на запитання учасників засідання та надали необхідні пояснення.

 

 

Докладніше

п'ятниця, 20.09.2019 14:58 Переглядів: 229

18 вересня поточного року голова ради К. Дудніченко взяла участь у нараді, яку провела головний лікар Комунального некомерційного підприємства« Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Оріхівської районної ради Бєлова Н.А. із завідуючими відділень. Головний лікар проінформувала присутніх про результати навчальної поїздки до Литви з метою отримання практичного досвіду щодо реформування системи охорони здоров’я та управління лікарнями.

Голова ради наголосила, що пріоритетом в роботі районної ради є і залишається покращення матеріально – технічної бази лікарні. В умовах реформування це дасть можливість надавати якісні медичні послуги і залучати пацієнтів з інших районів області. Сьогодні вкрай необхідно придбати нове обладнання для клініко – діагностичної лабораторії лікарні.

Дудніченко К.В. вручила Подяку районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Рогову Олександру Івановичу, лікарю анастезіологу відділення анастезіології і інтенсивної терапії.

Також голова ради оглянула оновлений пандус біля входу в поліклінічне відділення. Реконструкція була зроблена за фінансової підтримки депутатів районної ради: Чувільського Єгора Івановича, голови фермерського господарства « Надія»; Мацюка Олега Васильовича, голови фермерського господарства « Прометей»; Кравченка Анатолія Володимировича, голови фермерського господарства « Баварія».

 

Докладніше

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ОРІХІВСЬКОМУ КОЛЕДЖІ

вівторок, 03.09.2019 16:16 Переглядів: 254

Відокремлений структурний підрозділ «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» провів урочисту лінійку з нагоди Дня знань.

Голова районної ради К.Дудніченко привітала студентів, педагогів, батьків зі святом, передала вітання від імені депутатського корпусу районної ради та побажала успіхів в навчанні.

За патріотизм та активну участь у громадському, культурно-масовому житті групи і коледжу, роботу в студентському самоврядуванні подяки районної ради вручено:

Єфименко Дар’ї Валеріївні, студентці 31б групи, Півторапавлу Микиті Євгенійовичу, студенту 32м групи.

 

 

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

вівторок, 03.09.2019 14:46 Переглядів: 211

У середу,  11 вересня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія , під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв′язку, паливно-енергетичного комплексу Тарасов Володимир Григорович.

 

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

Святкування Дня села Новопавлівка

вівторок, 03.09.2019 14:29 Переглядів: 252

30 серпня 2019 року голова ради К. Дудніченко взяла участь у святкуванні Дня села Новопавлівка Оріхівської об’єднаної територіальної громади .

Голова ради привітала жителів села із 176 – річницею утворення та передала вітання від депутатів районної ради.

Подякою голови районної ради за вагомий внесок у соціально – економічний розвиток району, багаторічну сумлінну і плідну працю, активну суспільно – громадську діяльність нагороджено голову первинної організації ветеранів села Новопавлівка Гавриленка Віктора Григоровича.

 

 

 

Докладніше

З ДНЕМ МОЛОДІ!

четвер, 27.06.2019 09:01 Переглядів: 269

Шановна молодь Оріхівщини! 

Дорогі юнаки та дівчата!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді!

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.

Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху. Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

З нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете!

 

З повагою,

голова ради                                                           КАРІНА ДУДНІЧЕНКО

Докладніше

ВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ

четвер, 27.06.2019 08:51 Переглядів: 302

Шановні мешканці Оріхівського району!

Щиро вітаю Вас з визначним святом - Днем Конституції України!

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

              З повагою

           голова ради                                                                    КАРІНА ДУДНІЧЕНКО

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

четвер, 20.06.2019 08:37 Переглядів: 248

У вівторок,  25 червня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія , під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат обласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович.

 

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше