Головна Новини

ЗІ СВЯТОМ!

п'ятниця, 16.11.2018 11:09 Переглядів: 121

Шановні працівники сільського господарства Оріхівщини!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства України!

У цей святковий день ми сердечно бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я, миру, щастя, злагоди та процвітання.

Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину затишок і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

Зі святом Вас!

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

п'ятниця, 16.11.2018 10:46 Переглядів: 97

У середу, 21 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Сімейне право», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги та адвокат.

Звертатись з 10-00 до 11-00 год. за тел. 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ

п'ятниця, 16.11.2018 09:46 Переглядів: 161

Найближчої неділі, 18 листопада, Україна відзначить День працівників сільського господарства, і вшанує хліборобів, які наполегливо працюють аби за будь яких погодних умов у нас на столі був хліб і до хліба.

Напередодні професійного свята значна кількість трудівників села отримала нагороди органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад району, районної ради, районної державної адміністрації.

Подякою Оріхівської районної ради за значний особистий внесок у розвиток сільського господарства району та з нагоди професійного свята відзначені Білогуб О.А., економіст ТОВ «Агротех»; Деркач В.М., кухарка фермерського господарства «Зустріч»; Козир М.С., механізатор ТОВ «Вільнянка»; Марченко С.Г., тракторист - машиністТОВ «Агротех»; Мацюк О.В., голова фермерського господарства «Прометей», депутат районної ради; Познякова Н.С., кухарка фермерського господарства «Корнієнко» та Сивуха Р.О., механізатор фермерського господарства «Новотроїцьке».

Докладніше

ВІДЗНАКИ РАЙОННОЇ РАДИ ПРАЦІВНИКАМ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

четвер, 15.11.2018 09:29 Переглядів: 188

Вчора, 14 листопада, Колегія районної ради розглянула подання щодо нагородження жителів району Знаком "За розбудову Оріхівського краю", які надійшли від органів місцевого самоврядування об'єднаних територіальних громад та депутатів районної ради.

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

четвер, 08.11.2018 16:45 Переглядів: 251

Сьогодні,08 листопада, відбулося пленарне засідання двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради. Як ми повідомляли раніше, депутати вирішили зібратися на своє позачергове засідання аби прийняти звернення до вищого керівництва держави та заявити позицію ради щодо підвищення цін на газ.

Звернення до Президента України підготував і обстоював депутат районної ради від фракції ВО «Батьківщина» С.В.Середа, а звернення до Кабінету Міністрів України на розгляд сесії вніс депутат від фракції «Солідарність» М.Г.Проценко.

Докладніше

СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАДИ

вівторок, 06.11.2018 08:57 Переглядів: 141

Голова районної ради К.В.Дудніченко підписала розпорядження про скликання двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради.

         Сесія скликається за ініціативою депутатів районної ради, які пропонують розглянути та прийняти звернення на адресу Президента України та Кабінету Міністрів України з питань соціального захисту населення в умовах підвищення цін на газ.

               З проектами рішень можна ознайомитися тут

Докладніше

УВАГА! ПРЯМІ ЛІНІЇ!

понеділок, 29.10.2018 16:06 Переглядів: 136

У понеділок, 5 листопада 2018 року, відбудеться пряма  телефонна лінія , під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області Дємєнєва Олена Василівна

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

***     ***     ***

У середу, 7 листопада 2018 року, відбудеться пряма  телефонна лінія , під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії з гуманітарних питань Бєліков Сергій Борисович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

РОБОТУ СЕСІЇ ЗАВЕРШЕНО

п'ятниця, 26.10.2018 11:50 Переглядів: 268

Пленарним засіданням, яке відбулося сьогодня, 26 жовтня, завершила свою роботу двадцять друга (позачергова) сесія районної ради.

Вона розглянула два кадрових питання:"Про продовження строку дії контракту з Подліяновим Ю.Г., керівником Комунального підприємства «Оздоровчий заклад «Зоря» Оріхівської районної ради Запорізької області" та "Про продовження строку дії контракту з Бєловою Н.А., головним лікарем Комунального закладу «Оріхівська центральна районна лікарня» Оріхівської районної ради Запорізької області" і прийняла відповідні рішення. Контракти із вказаними керівниками рада продовжила ще на пять років, шляхом укладення додаткових угод.

 

Докладніше

В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАДИ

середа, 24.10.2018 11:38 Переглядів: 217

Сьогодні, 24 жовтня, постійна комісія районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району під головуванням О.Д.Керничного заслухала звіти керівника комунального підприємства «Оздоровчий заклад «Зоря» Подліянова Ю.Г. та головного лікаря комунального закладу «Оріхівська центральна районна лікарня» Бєлової Н.А. про роботу підприємства і закладу та виконання ними умов контрактів укладених з районною радою.

На засіданні другої профільної комісії ради, комісії з питань освіти, кльтури, охорони здоров'я та спорту, її голова, Середа С.В., акцентував увагу на роботі Оріхівської центральної районної лікарні та відзначив, що попри труднощі, які виникають в роботі закладу в умовах реформування галузі, керівнику і трудовому колективу лікарні вдається забезпечувати належний рівень медичних послуг.

Комісії дійшли висновку про можливість продовження контрактів із керівниками та підтримала відповідні проекти рішень ради.

Докладніше

СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАДИ

вівторок, 23.10.2018 10:00 Переглядів: 158

Сьогодні,23 жовтня 2018 року, голова районної ради К.В.Дудніченко підписала розпорядження про скликання двадцять другої(позачергової)  сесії районної ради. На її розгляд винесені кадрові питання.

 Проекти рішень з питань, внесених до порядку денного сесії, розміщені тут.

Докладніше