Головна Новини

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

четвер, 29.03.2018 08:12 Переглядів: 86

Конкурс на навчання для громадських радників

 

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до регіональної команди громадських радників.

Ми запрошуємо до участі мешканців Одеської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь, як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/3zeQek) до 28 квітня 2018 року.  

 

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

середа, 28.03.2018 08:29 Переглядів: 105

У п'ятницю, 30 березня 2018 року, відбудеться пряма гаряча телефонна лінія на тему «Забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб (порядок взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та порядок отримання ними соціальних виплат, встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України, свобода пересування, політичні права, житлові питання тощо)», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці системи безоплатної правової допомоги.

Звертатись з 9.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАДИ

п'ятниця, 23.03.2018 14:52 Переглядів: 176

Сьогодні, 23 березня, постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту зібралася на своє засідання, щоб розглянути поточні питання.

         Основна увага комісії була прикута до відповідей, що надійшли на звернення депутатів Оріхівської районної ради до Запорізької обласної ради щодо подальшого функціонування Державного навчального закладу «Оріхівський професійний ліцей» на території Оріхівського району

Докладніше

ЗАПОВНИТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ДОПОМОЖЕ "ДЕРЖЛУЖБОВЕЦЬ ТАРАС"

середа, 21.03.2018 15:54 Переглядів: 143

Голова громадської організації «Антикорупційний штаб» Янченко Г.І. в листі до районної ради повідомила інформацію, яка може стати в нагоді депутатам ради при заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Докладніше

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

середа, 21.03.2018 15:27 Переглядів: 98

Прокурор Запорізької області Романов Валерій Петрович проведе прийом громадян Оріхівського району в режимі відеоконференції 26 березня 2018 року о 10.00.

Оріхівський відділ Токмацької місцевої прокуратури повідомив, що враховуючи актуальність питання захисту прав громадян, передусім, у віддаленій сільській місцевості, прокурором Запорізької області 19.02.2018 затверджено графік прийомів громадян у відділеннях місцевих прокуратур в режимі відеоконференції на поточний рік.

Зокрема, 26 березня 2018 року о 10.00 прокурор Запорізької області Романов Валерій Петрович проведе прийом громадян Оріхівського району в режимі відеоконференції, а в подальшому кожний четвертий понеділок місяця о 10.00.

У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто за місцем мешкання, громадяни можуть заздалегідь записатись на прийом за телефоном у Оріхівському відділі Токмацької місцевої прокуратури (06141) 4-32-52 або в прокуратурі області за тел. (061) 233-34-86, повідомивши свої дані та суть питання.

У подальшому у зазначений день та час необхідно з'явитися з письмово оформленним зверненням до Оріхівського відділу для спілкування з прокурором області в режимі відеконференції.

Докладніше

В РАЙОНІ ВІДЗНАЧЕНО ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

четвер, 15.03.2018 08:41 Переглядів: 167

Вчора в районі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

Розпочалися вони церемонією підняття Державного Прапора на території районного військового комісаріату, в якій взяли участь голови районної ради, Оріхівської та Преображенської територіальних громад, голова районної державної адміністрації та військовий комісар району.

Кожен з них звернувся зі словами привітання та щирими побажаннями до військовослужбовців Збройних Сил України, ветеранів АТО та інших учасників урочистостей.

 

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

четвер, 15.03.2018 08:23 Переглядів: 97

У вывторок, 20 березня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат обласної ради, секретар комісії з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад областіта житлово-комунального гомподарства КУЗЬМЕНКО Роман Олександрович.

Звертатись з 10-00 до 11-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше

З 8 БЕРЕЗНЯ

середа, 07.03.2018 09:51 Переглядів: 124

Дорогі жінки!

 

Прийміть мої щирі вітання з Міжнародним жіночим днем!

Сьогодні жінка все активніше долучається до всіх сфер суспільного життя. Вона вже давно не обмежується хатньою роботою та вихованням дітей.

Серед жінок достатньо успішних бізнесменів та політиків.

І при цьому вони залишаються берегинями роду. А ще чарівними, люблячими і лагідними дружинами, мамами і бабусями.

І в цей весняний день, попри не зовсім весняну погоду, бажаю Вам сонячного настрою, тепла душі, уваги і шани близьких.

А ще міцного вам здоров’я і всіляких гараздів. Хай панує злагода і повага у ваших родинах. Хай мирним буде небо над вами.

З глибокою шаною

Голова районної ради                                                                                           К.В.Дудніченко

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

вівторок, 27.02.2018 18:32 Переглядів: 248

Сьогодні, 27 лютого, відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради, в роботі якого взяли участь представники огранів місцевого самоврядування та керівники підприємств, установ і організацій району, головний спеціаліст управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Печерський М.Б.

 До порядку денного засідання депутати включили 12 питань.

Поза порядком денним рада заслухала інформацію керівника Токмацької міжрайонної прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, сесія внесла зміни до Положення про звання «Почесний громадянин Оріхівського району», зняла з контролю низку районних та цільових програм, термін дії яких закінчився у 2017 році.

Докладніше

Рекомендації щодо електронного декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

понеділок, 26.02.2018 13:52 Переглядів: 171

Відповідно до вимог статті 45 Закону України  «Про запобігання корупції» посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Докладніше