Головна Новини

В РАЙОНІ ВІДЗНАЧЕНИЙ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

четвер, 23.08.2018 11:33 Переглядів: 140

Сьогодні, в День Державного Прапора України, на площі Покровській в місті Оріхові відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора. Право підняти  було надане ветерану антитерористичної операції Кащенку Ю.В.

До учасників церемонії, присутніх на площі, з вітальним словом звернулися голова Оріхівської об’єднаної територіальної громади, міський голова С.М.Герасименко та голова Оріхівської районної державної адміністрації М.Г.Проценко.

Аналогічні заходи пройшли в об’єднаних територіальних громадах району.

 

Докладніше

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

середа, 22.08.2018 13:57 Переглядів: 95

Шановні земляки, жителі Оріхівського району!

Напередодні найважливіших в житті кожного свідомого громадянина нашої незалежної держави свят - Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України - прийміть від депутатів районної ради та від мене особисто щирі вітання та побажання миру, добра і процвітання!

Важко переоцінити значення цих свят для духовного зростання нації. В них втілюється споконвічне прагнення нашого народу бути повноправним господарем на своїй, Богом даній, землі. За це змагалися, проливаючи кров, наші предки. За це двадцять сім років тому проголосувала переважна більшість наших громадян, здобувши омріяну незалежність мирним, демократичним шляхом. Та незалежність не дається просто. І сьогодні доводиться відстоювати цілісність держави зі зброєю в руках. Нам доводиться долати побутові, економічні, а тепер ще й воєнні, труднощі, політичні чвари, очищати нашу землю і наші душі від скверни, та ми вистоїмо, переможемо.

Україні бути!

Тож бажаю Вам сил, здоров’я, оптимізму у подоланні всіх труднощів. А ще миру, достатку і затишку у ваших домівках.

Слава Україні!

З глибокою повагою

Голова Оріхівської районної ради                                               К.В.Дудніченко

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

вівторок, 21.08.2018 11:08 Переглядів: 100

У понеділок, 27 серпня 2018 року, відбудеться пряма  телефонна лінія з питань, що пов'язані з переходом на цифрове телевізійне мовлення, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Запорізькій області Кучугурний Володимир Юхимович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

ПЕРЕХІД НА ЦИФРОВЕ МОВЛЕННЯ. ЯК ЦЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ.

вівторок, 21.08.2018 10:49 Переглядів: 98

Із 1 вересня в Україні, й Запоріжжя не буде виключенням, розпочнуть перехід з аналогового на більш якісне цифрове телебачення.

У пілотних областях цей перехід здійснили два тижні тому й без обурення частини мешканців не обійшлося. Аби пом'якшити перехід на новий формат мовлення, на Запоріжжі збираються вжити певних заходів.

По-перше, порахувати кількість людей, які досі користуються аналоговим телебаченням. Скільки таких - невідомо, рахувати їх будуть за допомогою "гарячої лінії", на яку телефонуватимуть запоріжці, що залишаться без доступу до телебачення.

По-друге, доведеться розв'язувати проблеми з прийманням сигналу у будинках тих мешканців області, які встановили тюнери для декодування цифрового сигналу, але вони погано працюють. З такими проблемами вже зіткнулися, зокрема, жителі Токмака, Приморська, Великої Білозерки тощо.

По-третє, розроблятиметься механізм із забезпечення тюнерами для декодування сигналу малозабезпечених верств населення. Тюнери коштують від 350 до 1000 гривень, тож не всім вони будуть по кишені.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

четвер, 16.08.2018 14:35 Переглядів: 97

У вівторок, 28 серпня 2018 року, відбудеться пряма  телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства БУРКА Геннадій Федорович .

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

п'ятниця, 03.08.2018 13:01 Переглядів: 132

Сьогодні, 03 серпня, відбулося пленарне засідання двадцятої (позачергової) сесії районної ради.

Депутати зібралися, щоб розглянути нагальне питання, а саме, затвердити програму «Цукровий діабет», що дозволить акумулювати гроші для забезпечення інсуліном хворих на цю небезпечну хворобу. Відсутність фінансування цих заходів із державного бюджету поставило місцеву владу, органи місцевого самоврядування перед необхідністю терміново вишукувати шляхи вирішення проблеми.

У пленарному засіданні взяло участь 24 із 33 діючих депутатів. Вони одноголосно затвердили Програму.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут.

Докладніше

ГОЛОВА РАДИ ВИДАЛА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАДИ

понеділок, 30.07.2018 14:08 Переглядів: 109

Голова районної ради К.В.Дудніченко видала розпорядження про скликання двадцятої позачергової сесії районної ради. Нагальність проведення сесії викликана необхідністю вирішення питання наданння допомоги хворим на цукровий діабет. На розгляд пленарного засідання ради внесене одне питання.

         Головам постійних комісій ради рекомендовано провести спільне засідання постійних комісії з попереднього розгляду порядку денного та проекту рішення, внесених на розгляд сесії районної ради, у день проведення пленарного засідання ради 03.08.2018 о 09 год. 30 хв.

Докладніше

СУМУЄМО, СПІВЧУВАЄМО

вівторок, 10.07.2018 15:49 Переглядів: 134

Оріхівська районна рада з глибоким сумом сприйняли звістку про те, що з життя пішов депутат районної ради сьомого скликання Жирченко Сергій Іванович.

Розділяємо біль втрати з рідними та близькими. Світлий, добрий спомин про Сергія Івановича та його внесок в розвиток місцевого самоврядування збережеться в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.

Вічна пам’ять.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

середа, 27.06.2018 11:53 Переглядів: 105

У віторок, 3 липня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування КОРОЛЬОВ Ян Борисович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

п'ятниця, 22.06.2018 17:39 Переглядів: 245

 

Сьогодні, 22 червня, депутати районної ради зібралися, щоб розглянути нагальні питання, віднесені до компетенції ради. Свою роботу вони розпочали о 9-00 год. ранку зі спільного засідання постійних комісій ради. Головував на спільному засіданні депутат Середа С.В., голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту.

Внесені на розгляд чергової сесії ради питання доповіли керівник апарату районної державної адміністрації Мандрич С.М., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Рудов В.І. та голова районної ради Дудніченко К.В. Вони відповіли на запитання учасників засідання та надали необхідні пояснення.

Депутати обговорили представлені доповідачами проекти рішень ради  та запропонували внести доповнення до окремих з них. Найбільш дискусійними виявилися питання, які стосувалися спільної власності територіальних громад району. Завершуючи їх розгляд, депутати визнали за доцільне внести запропоновані питання до порядку денного пленарного засідання ради та визначитися шляхом голосування яке саме рішення приймати, бо серед представлених проектів  були альтернативні.

Докладніше