Головна Новини

ПЕРЕХІД НА ЦИФРОВЕ МОВЛЕННЯ. ЯК ЦЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ.

вівторок, 21.08.2018 10:49 Переглядів: 79

Із 1 вересня в Україні, й Запоріжжя не буде виключенням, розпочнуть перехід з аналогового на більш якісне цифрове телебачення.

У пілотних областях цей перехід здійснили два тижні тому й без обурення частини мешканців не обійшлося. Аби пом'якшити перехід на новий формат мовлення, на Запоріжжі збираються вжити певних заходів.

По-перше, порахувати кількість людей, які досі користуються аналоговим телебаченням. Скільки таких - невідомо, рахувати їх будуть за допомогою "гарячої лінії", на яку телефонуватимуть запоріжці, що залишаться без доступу до телебачення.

По-друге, доведеться розв'язувати проблеми з прийманням сигналу у будинках тих мешканців області, які встановили тюнери для декодування цифрового сигналу, але вони погано працюють. З такими проблемами вже зіткнулися, зокрема, жителі Токмака, Приморська, Великої Білозерки тощо.

По-третє, розроблятиметься механізм із забезпечення тюнерами для декодування сигналу малозабезпечених верств населення. Тюнери коштують від 350 до 1000 гривень, тож не всім вони будуть по кишені.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

четвер, 16.08.2018 14:35 Переглядів: 79

У вівторок, 28 серпня 2018 року, відбудеться пряма  телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства БУРКА Геннадій Федорович .

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

п'ятниця, 03.08.2018 13:01 Переглядів: 108

Сьогодні, 03 серпня, відбулося пленарне засідання двадцятої (позачергової) сесії районної ради.

Депутати зібралися, щоб розглянути нагальне питання, а саме, затвердити програму «Цукровий діабет», що дозволить акумулювати гроші для забезпечення інсуліном хворих на цю небезпечну хворобу. Відсутність фінансування цих заходів із державного бюджету поставило місцеву владу, органи місцевого самоврядування перед необхідністю терміново вишукувати шляхи вирішення проблеми.

У пленарному засіданні взяло участь 24 із 33 діючих депутатів. Вони одноголосно затвердили Програму.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут.

Докладніше

ГОЛОВА РАДИ ВИДАЛА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАДИ

понеділок, 30.07.2018 14:08 Переглядів: 95

Голова районної ради К.В.Дудніченко видала розпорядження про скликання двадцятої позачергової сесії районної ради. Нагальність проведення сесії викликана необхідністю вирішення питання наданння допомоги хворим на цукровий діабет. На розгляд пленарного засідання ради внесене одне питання.

         Головам постійних комісій ради рекомендовано провести спільне засідання постійних комісії з попереднього розгляду порядку денного та проекту рішення, внесених на розгляд сесії районної ради, у день проведення пленарного засідання ради 03.08.2018 о 09 год. 30 хв.

Докладніше

СУМУЄМО, СПІВЧУВАЄМО

вівторок, 10.07.2018 15:49 Переглядів: 109

Оріхівська районна рада з глибоким сумом сприйняли звістку про те, що з життя пішов депутат районної ради сьомого скликання Жирченко Сергій Іванович.

Розділяємо біль втрати з рідними та близькими. Світлий, добрий спомин про Сергія Івановича та його внесок в розвиток місцевого самоврядування збережеться в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.

Вічна пам’ять.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

середа, 27.06.2018 11:53 Переглядів: 84

У віторок, 3 липня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування КОРОЛЬОВ Ян Борисович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

п'ятниця, 22.06.2018 17:39 Переглядів: 225

 

Сьогодні, 22 червня, депутати районної ради зібралися, щоб розглянути нагальні питання, віднесені до компетенції ради. Свою роботу вони розпочали о 9-00 год. ранку зі спільного засідання постійних комісій ради. Головував на спільному засіданні депутат Середа С.В., голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту.

Внесені на розгляд чергової сесії ради питання доповіли керівник апарату районної державної адміністрації Мандрич С.М., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Рудов В.І. та голова районної ради Дудніченко К.В. Вони відповіли на запитання учасників засідання та надали необхідні пояснення.

Депутати обговорили представлені доповідачами проекти рішень ради  та запропонували внести доповнення до окремих з них. Найбільш дискусійними виявилися питання, які стосувалися спільної власності територіальних громад району. Завершуючи їх розгляд, депутати визнали за доцільне внести запропоновані питання до порядку денного пленарного засідання ради та визначитися шляхом голосування яке саме рішення приймати, бо серед представлених проектів  були альтернативні.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

вівторок, 19.06.2018 08:34 Переглядів: 111

У середу, 20 червня 2018 року, відбудеться пряма гаряча телефонна лінія на тему "Спадкове право", під час якої на запитання громадян відповідатимуть директор центру безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні


У четвер, 21 червня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія на тему "Пенсійне законодавство", під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат обласної ради, член постійної комісії з питань будівництва, транспорту, звязку, топливно-енергетичного комплексу Бєліков Олексій Юрійович

Звертатись з 16.00 до 17.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

 

Докладніше

ГОЛОВА РАДИ ПІДПИСАЛА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ РАДИ

середа, 13.06.2018 10:50 Переглядів: 189

Голова районної ради К.В.Дудніченко видала розпорядження про скликання дев'ятнадцятої  сесії районної ради.

         Головам постійних комісій ради рекомендовано провести засідання постійних комісії з попереднього розгляду порядку денного та проектів рішень, внесених на розгляд сесії районної ради.

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ

четвер, 07.06.2018 17:08 Переглядів: 134

7 червня 2018 року в приміщенні районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (голова комісії Керничний О.Д.)

Депутати розглянули три питання:

Перше: Про фінансово-господарську діяльність КП «Оріхівська районна друкарня» Оріхівської районної ради за 5 місяців 2018 року. В.о. директора підприємства Баль М.С. доповів про наявність заборгованості по податкам та іншим платежам. Депутатами було запропоновано покращити роботу по наданню друкарських послуг та недопущенню заборгованості до бюджетів усіх рівнів.

По другому питанню члени постійної комісії також заслухали голову ліквідаційної комісії з припинення КП «Редакція радіомовлення «Радіо Оріхівщини» Хелемендик Л.В. про стан виконання рішення районної ради від 27 квітня 2018 року «Про ліквідацію комунального підприємства «Редакція радіомовлення «Радіо Оріхівщини» Оріхівської районної ради Запорізької області».

По третьому питанню депутати розглянули звернення Оріхівської міської ради щодо безоплатної передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Оріхівського району приміщень на першому поверсі адміністративного будинку у власність, або у довгострокову оренду терміном на 15 років для облаштування Центру надання адміністративних послуг, який буде обслуговувати мешканців громади та, за потреби, мешканців усього району, в тому числі у форматі спільного з райдержадміністрацією Центру надання адміністративних послуг.

Враховуючи, що міська рада бере участь в Програмі «U – LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг та керуючись чинним законодавством, постійна комісія прийняла рішення внести на розгляд чергової сесії районної ради проект рішення «Про зміну у складі спільної власності територіальних громад району»

В роботі комісії взяла участь голова районної ради К.Дудніченко

Докладніше