Головна Новини

ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ СВОЇХ КОЛЕГ

середа, 17.10.2018 13:17 Переглядів: 173

Депутати районної ради на пленарному засіданні двадцять першої сесії 11 жовтня поточного року підтримали стурбованість своїх колег, депутатів Гуляйпільської районної ради, щодо подальшої долі комунального закладу Запорізької обласної ради "Гуляйпільська психіатрична лікарня".

За ініціативою постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я та спорту голова комісії Середа С.В. вніс проект рішення щодо підтримки Звернення депутатів Гуляйпільської районної ради до Запорізької обласної ради щодо збереження комунальної установи «Гуляйпільська психіатрична лікарня» Запорізької обласної ради. Комісія керувалася тим, що мешканці Оріхівського району, які користуються послугами медичного закладу, та їх родичі змушені будуть долати додаткові труднощі аби отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Спираючись на статистичні дані, комісія дійшла висновку про необхідність підтримки прийнятого гуляйпільськими депутатами тексту Звернення. За це рішення проголосували всі депутати ради, присутні під час розгляду питання.

Прийняте радою рішення направлене на адресу Запорізької обласної ради.

Докладніше

НА ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАННІ РАДИ

четвер, 11.10.2018 16:42 Переглядів: 199

Пленарним засіданням ради, яке сьогодні відбулося, завершила свою роботу двадцять перша сесія Оріхівської районної ради.

Як і планувалося, вона розглянула двадцять два питання порядку денного.

Із доповіддю про виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень районної ради виступив голова Оріхівської районної державної адміністрації, депутат районної ради Проценко М.Г.

Він, зокрема, зазначив: «На підставі чинних нормативно-правових актів, макроекономічних показників, статистичних матеріалів, з урахуванням пропозицій, наданих структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, районною, міською, селищною та сільськими радами, щорічно  розробляється Програма соціально-економічного та культурного розвитку району (далі – Програма) на відповідний рік.

Основні показники соціально-економічного розвитку району на плановий рік з цієї Програми направляються до облдержадміністрації з метою врахування їх в Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Запорізької області. Разом з показниками до облдержадміністрації надаються пропозиції Оріхівського  району до розділу «Регіональна політика», де визначаються пріоритетні завдання району на плановий рік та основні проблемні питання, які необхідно вирішити шляхом залучення різних джерел фінансування , в тому числі коштів державного та обласного бюджетів. Основні показники соціально-економічного розвитку району є складовою частиною Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на відповідний плановий рік.»

Повний текст звіту буде оприлюднений на сайті ради разом із прийнятим по ньому рішенням.

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

середа, 10.10.2018 09:54 Переглядів: 157

Відбулося засідання Колегії Оріхівської районної ради з попереднього розгляду та узгодження порядку денного пленарного засідання двадцять першої сесії районної ради та внесених на її розгляд проектів рішень проектів рішень. В його роботі взяли участь 9 з 11 членів Колегії. Вони уважно розглянули зауваження і доповнення до поданих проектів рішень. Всі доповнення були узгоджені і рекомендовані до підтримки під час розгляду питань в режимі пленарного засідання ради.

Колегія підтримала внесене районною державною адміністрацією додаткове питання та узгодила порядок денний пленарного засідання ради, який включає 22 питання.

Враховуючи, що проекти рішень були розглянуті постійними комісіями ради, Колегія визнала за доцільне розглянути на пленарному засіданні 8 питань порядку денного за повною процедурою, а решту 14 – за скороченою.

Пленарне засідання ради відбудеться 11 жовтня поточного року о 10-00 год. у залі засідань адміністративного будинку.

Докладніше

НА ЗВ'ЯЗКУ ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

вівторок, 09.10.2018 08:42 Переглядів: 140

 У четвер, 18 жовтня 2018 року, відбудеться пряма  телефонна лінія , під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної ради САМАРДАК Григорій Вікторович.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше

АНОНС

понеділок, 08.10.2018 09:24 Переглядів: 136

Завтра, дев'ятого жовтня, у кабінеті голови районної ради відбудеться засідання Колегії районної ради з попереднього розгляду питань порядку денного та проектів рішень двадцять першої сесії ради.

До участі у засіданні, яке почнеться о 10-00 год., запрошуються члени колегії, голова районної державної адміністрації тв розробники проектів рішень ради.

Докладніше

В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАДИ

п'ятниця, 05.10.2018 13:32 Переглядів: 168

Попередній розгляд питань та проектів рішень районної ради, внесених до порядку денного двадцять першої сесії ради завершився проведенням засідань постійних  комісій, які пройшли сьогодні, 5 жовтня. Комісія з питань соціально-економічного та агропромислового розвитку, підприємництва та малого бізнесу провела своє засідання під головуванням депутата Качур О.Д., а засідання постійної комісії районної ради з питань законності і захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики провела її секретар – депутат Пластініна В.В.

Комісії заслухали інформації розробників проектів рішень Бєлова О.І., начальника управління фінансів райдержадміністрації;                Закладної С. В., радника голови районної ради; Литвин Т. І., заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації; Мандрич С. М., керівника апарату райдержадміністрації; Рудова В. І., керуючого справами виконавчого апарату районної ради, які також відповіли на запитання членів комісій.

Комісії підтримали внесені проекти рішень та схвалили внесення до порядку денного додаткового питання про внесення змін до цільової програми «Призовна дільниця» на 2018 рік.

Докладніше

В КОМІСІЯХ РАДИ

п'ятниця, 05.10.2018 11:01 Переглядів: 152

    Вчора, 4 жовтня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління спільною власністю  територіальних  громад району під головуванням депутата Керничного О.Д.

   Комісією були розглянуті питання, які вносяться на двадцять першу сесію ради, і погоджені у поданій редакції. Комісія за ініціативою депутата Проценка М.Г. підтримала доповнення порядку денного питанням «Про внесення змін до рішення сесії від 27.04.2018 №22 «Про районну цільову програму «Призовна дільниця» на 2018 рік».

Докладніше

В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАДИ

четвер, 04.10.2018 10:10 Переглядів: 137

Вчора, 3 жовтня, відбулися засідання постійних комісій районної ради, які почали попередній розгляд питань внесених до порядку денного двадцять першої сесії ради.

Постійна комісія з соціально-економічних питань  та бюджету під головуванням Дроздової І.І. підтримала подані проекти із зауваженнями та погодилася на додаткове включення до порядку денного внесеного головою райдержадміністрації питання про внесення змін до районної програми «Призовна дільниця». Постійній комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та спорту під головуванням Середи С.В. не вистачило голосів для підтримки додатково внесених питань.

Розглядаючи питання, визначені розпорядженням голови ради про скликання чергової сесії члени комісій заслухали інформацію голови районної державної адміністрації Проценка  М.Г. про виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень районної ради та відповів на запитання присутніх.

Докладніше

СКЛИКАЄТЬСЯ ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ РАДИ

п'ятниця, 28.09.2018 09:27 Переглядів: 211

 Голова районної ради К.В.Дудніченко видала розпорядження про скликання двадцять першої  сесії районної ради.

Головам постійних комісій ради рекомендовано провести засідання постійних комісії з попереднього розгляду порядку денного та проектів рішень, внесених на розгляд сесії районної ради.

 Проекти рішень з питань, внесених до порядку денного сесії, розміщені тут.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

вівторок, 25.09.2018 08:11 Переглядів: 171

У вівторок,  2 жовтня 2018 року, відбудеться пряма  телефонна лінія , під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань будівництва, транспорту, звязку, паливно-енергетичного комплексу РЄПКІН Олександр Олександрович.

Звертатись з 15.00 до 16.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні

Докладніше