Головна Новини

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ

п'ятниця, 28.07.2017 13:57 Переглядів: 101

Шановні працівники торгівлі! Вітаю вас з професійним святом! Кожного дня своєю працею робите вагомий внесок у підвищенні рівня торговельного обслуговування населення та збільшення обсягу товарообігу, невпинно задовольняючи зростаючий попит оріхівців та гостей району в необхідних товарах та послугах. Приємно, що практично у кожному населеному пункті району функціонують одразу кілька торговельних закладів, у яких місцеві мешканці можуть купити все необхідне. Здебільшого це приватні крамниці. Тож їхні власники мають прибуток, населення — робочі місця, а місцеві бюджети — фінансові надходження, які потім ідуть на вирішення гострих соціальних проблем. Бажаю вам, щоб у вашій родині завжди був мир, любов і щастя. Нехай гарні емоції, які ви даруєте людям, дають вам заряд позитиву і стабільний дохід.

Голова районної ради                          Дудніченко К. В.                                   

Докладніше

ОСОБИСТИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГОЛОВОЮ РАДИ

п'ятниця, 28.07.2017 13:22 Переглядів: 104

Відповідно до затвердженого графіку, 27 липня 2017 року голова районної ради Дудніченко К. В. провела особистий виїзний прийом громадян в Малотокмачанській сільській раді.

В ході прийому жителі громади зверталися з питань: виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надання матеріальної допомоги на лікування. На всі питання було надано роз’яснення.

Докладніше

Оріхівський районний військовий комісаріат повідомляє.

четвер, 27.07.2017 10:21 Переглядів: 108

Оріхівський районний військовий комісаріат продовжує набір патріотично налаштованих громадян на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу.

Право заключити контракт надається:

- офіцерам запасу, які не мають бойового досвіду до капітана включно - віком до 40 років;

- офіцерам запасу старшого офіцерського складу, які не мають бойового досвіду до підполковника включно - віком до 50 років;

- офіцерам запасу, які  набули бойового досвіду виконання завдань в ході проведення антитерористичної операції - віком до 50 років без урахування їхніх військових звань;

- військовозобов’язаним, які мають вищу освіту не нижче бакалавра – віком до 35 років, з присвоєнням в порядку атестації первинного звання молодший лейтенант.

Докладніше

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ОРЦСССДМ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ

четвер, 27.07.2017 09:56 Переглядів: 137

Оріхівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Фахівці центру надають психологічну допомогу, соціально-педагогічні, юридичні, соціально-медичніта інформаційні послуги, широко проводять профілактично-просвітницьку роботу.

На території району функціонують 8 прийомних сімей, в яких виховуються 12 дітей, та дитячий будинок сімейного типу, в якому 6 дітей-вихованців. Фахівцями Центру здійснюється соціальне супроводження даних сімей та ДБСТ. Протягом звітного періоду членам прийомних сімей та ДБСТ надано 669 послуг.

На обліку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах станом на 30.06.2017 перебувало 164 сім’ї, в яких виховується 422 дитини, та 3 особи. Протягом І півріччя 2017 року сім’ям у складних життєвих обставинах надано 5649 соціальних послуг. Протягом звітного періоду здійснено відвідування 179 сімей та 26 осіб. Фахівці із соціальної роботи здійснювали своєчасне виявлення можливих проблем у сім’ях, особливо у сім’ях з дітьми, інвалідами; вживали заходів щодо надання допомоги в усуненні проблем, шляхом сприяння у працевлаштуванні, здобутті професії, освіти, лікуванні, соціальній реабілітації; сприяли своєчасному одержанню державних соціальних допомог та послуг; сприяли залученню до надання допомоги сім’ям благодійними фондами, громадськими організаціями, державними органами.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

п'ятниця, 21.07.2017 09:42 Переглядів: 68

У середу, 26 липня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово – комунального господарства Криль Ярослав Миколайович.

Звертатись з 10-00 до 11-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

 

Докладніше

Відбулася перша сесія Оріхівської міської ради

вівторок, 18.07.2017 10:11 Переглядів: 171

В п’ятницю 14 липня о 10-00 у великій залі Оріхівської районної ради відбулося засідання першої сесії (другого пленарного засідання) Оріхівської міської ради сьомого скликання. На якій було встановлені податки на території Оріхівської міської ради на 2018 рік, затверджено Регламент роботи міської ради,Положення про старосту, затвердили структуру виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів. Був створений виконавчий комітет ради, визначена його чисельність та затверджений персональний склад.

Докладніше

Оріхівський районний військовий комісаріат інформує

четвер, 13.07.2017 08:12 Переглядів: 105

  • З метою виконання завдань визначених Державною програмою розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року, проводиться робота щодо укладання контрактів з резервістами.
  • Підписання контракту гарантує:
  • збереження місця роботи, а також займаної посади та середньої заробітної плати на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форм власності;
  • державне страхування під час виконання обов’язків служби у військовому резерві;
  • у разі укладання контракту на проходження служби в резерві з командиром обраної їм військової частини, у випадку оголошення мобілізації, призов саме до цієї військової частини.
Докладніше

Відбулося засідання постійної комісії

вівторок, 11.07.2017 13:46 Переглядів: 119

Вчора, 10 липня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань та бюджету під головуванням Дроздової І. І.

Комісія розглянула клопотання райдержадміністрації і погодила проекти розпоряджень голови Оріхівської районної державної адміністрації з питань «Про збільшення обсягів субвенцій з державного бюджету на 2017 рік» на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги на централізоване водопостачання та водовідведення, що вироблялися,транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам. Та проект розпорядження про розподіл обсягу субвенцій на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг теплопостачання, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття.

Докладніше

Робочий візит керівників району

вівторок, 11.07.2017 08:59 Переглядів: 137

 

10 липня 2017 року головою районної ради Дудніченко К. В. разом з міським головою Герасименком С. М. та головою районної державної адміністрації Проценком М. Г. був проведений об’їзд по чотирьом об’єктам соціально-культурного призначення з метою підготовки до нового опалювального сезону.

Докладніше

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

середа, 05.07.2017 13:43 Переглядів: 79

У середу, 12 липня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Барзіон Микола Олексійович.

Звертатись з 10-00 до 11-00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Докладніше