Головна Новини

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАРАДА-СЕМІНАР ЩОДО СТРАТЕГІЧНИХ ОРІЄНТИРІВ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ

середа, 10.10.2012 08:33 Переглядів: 631

24 вересня 2012 року в м. Одеса у рамках IV Щорічних Рішельєвських академічних слухань проведено Всеукраїнську нараду-семінар щодо стратегічних орієнтирів розвитку системи професійного навчання персоналу органів державної влади та органів місцевого самоврядування в умовах реалізації адміністративної реформи.

В рамках заходу було розглянуто низку питань щодо організації підвищення рівня професійної компетентності керівників державної служби, керівників і працівників служб персоналу в державних органах із загальних питань застосування Закону України від 17 листопада 2011 року № 4050- VI «Про державну службу» (нова редакція); підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії корупції; підсумків вступної кампанії до вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління» за державним замовленням у 2012 році та потреби регіонів у професійному навчанні державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування; розробки галузевого стандарту вищої освіти підготовки магістрів за спеціальністю «Державна служба» галузі знань «Державне управління» на основі компетентнісного підходу; ефективного використання інноваційного інструментарію «Кластер підвищення кваліфікації»; навчально-методичного забезпечення професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування тощо.

 

Докладніше

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ВАЛЕРІЯ ДУДКИ

понеділок, 08.10.2012 10:22 Переглядів: 812

06 жовтня 2012 року на міському стадіоні пройшов VІІІ турнір пам’яті нашого земляка, майстра спорту СРСР та України з футболу Валерія Дудки (1964-2004). В свій час він виступав в командах вищої та другої ліги, був воротарем харківського «Металіста», тренером, який трагічно загинув в розквіті своїх сил, не доживши всього кілька місяців до свого сорокаріччя.

Спортивную кар’єру він почав під керівництвом свого брата Дудки Олега, ведучого гравця існуючої тоді команди «Орсільмаш». Саме, він, Олег Дудка, вчитель з фізичного виховання Оріхівського НВК №2 ім. академіка В.А. Лазаряна, тренер відділення з футболу Оріхівської ДЮСШ, організатор щорічного проведення першостей та кубку району з футболу, став ініціатором проведення цього турніру.

 

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ

п'ятниця, 28.09.2012 11:48 Переглядів: 844

Сьогодні, 28 вересня, відбулося пленарне засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії Оріхівської районної ради, у якому взяло участь 32 із 48 депутатів ради.

На порядок денний було внесено три питання: «Про надання згоди на реалізацію проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій», «Про затвердження Концепції реформування охорони здоров’я Оріхівського району до 2015 року» та «Про укладення договорів оренди об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району».

 

Докладніше

ОРІХІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 237 РІК НАРОДЖЕННЯ РІДНОГО МІСТА

понеділок, 17.09.2012 14:26 Переглядів: 1041

Оріхівці вітали оплесками кращих з кращих, захоплювалися витворами майстринь міста та учнівської молоді, насолоджувалися співом Надії Шестак, а також витанцьовували допізна під розважальну музику, що линула над Конкою. Місто гучно відсвяткувало 237-у річницю від дня заснування.

 

Зранку на площі Покровській зібралася оріхівська громада. Урочисте дійство «Будь славен в віках, Оріхів мій рідний!» розпочалося з винесення Державного Прапора, прапорів району і міста.

Найпочеснішими гостями свята були ветерани Великої Вітчизняної війни. Розділити радість з оріхівцями приїхали кандидат в народні депутати України В.В.Бандуров, депутат обласної ради Н.В.Авраменко, директор НТЦ ПАС НАН України, заслужений діяч науки і техніки України А.І.Гончар.

Після урочистої ходи представників колективів організацій, підприємств, навчальних та дошкільних закладів прозвучали гімн України у виконанні оркестру народних інструментів та соліста В.Басенка і гімн Оріхову, написаний нашим земляком - талановитим поетом В.Г.Білогубом і покладений на музику його сином Юрієм.

До оріхів'ян з вітальними словами звернулися міський голова С.М.Герасименко, голова райдержадміністрації К.В.Дудніченко, яка передала найкращі слова вітання від першого заступника голови облдержадміністрації В.А.Ємельяненка, кандидат в народні депутати України В.В.Бандуров, депутат обласної ради Н.В.Авраменко, голова районної ветеранської організації В.М.Галушко

 

Докладніше

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ

понеділок, 17.09.2012 14:23 Переглядів: 879

14 вересня двадцять дев’ять депутатів Оріхівської районної ради розглянули тринадцять питань черги денної сімнадцятої сесії районної ради.

З трьох питань – «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року», «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 29.12.2011 р. №25 «Про районний бюджет на 2012 рік», «Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії шостого скликання від 29.12. 2011 р. №26 «Про договори міжбюджетних відносин між Оріхівською районною радою, селищною та сільськими радами» - доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації О.І.Бєлов.

 

Докладніше

ЗАХОДИ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА

четвер, 13.09.2012 15:59 Переглядів: 837

Традиційно в середині вересня відзначається День міста, а 19 вересня - річниця визволення Оріхова від фашистських загарбників. До цих видатних дат міська рада вже провела низку урочистих заходів, а 15 та 19 вересня відбудуться загальноміські заходи, до участі у яких запрошуються жителі міста, району та гості.

Нижче подаємо Програму святкування.

Докладніше

УЧИТЕЛЯ ОРЕХОВСКОГО РАЙОНА К НОВОМУ УЧЕБНОМУ ГОДУ ГОТОВЫ

п'ятниця, 31.08.2012 12:29 Переглядів: 810

Об итогах прошедшего учебного года и о перспективах грядущего ореховские работники образования говорили на коллегиуме, приуроченном к 1 сентября. Обсудить проблемы отрасли пригласили и Владимира Бандурова.

- Моя программа – это капитальный ремонт округа. Давайте сделаем это вместе. Мы должны закончить то, что начали. Для этого понадобятся усилия всей команды, – обратился к учителям Владимир Владимирович.

 

Докладніше

ДЕТСКИЙ ДОМ ПЕТРУШЕНКО ЖДЕТ ПОПОЛНЕНИЯ

п'ятниця, 31.08.2012 12:16 Переглядів: 892

Скоро в детском доме семейного типа Петрушенко в Орехове появится еще одна комната. В ней будет жить новый член семейства – маленькая дочка. Девочка переедет сюда в ближайшее время.

Докладніше

КИРОВСКАЯ БОЛЬНИЦА ПОЛУЧИТ СКОРУЮ ПОМОЩЬ

п'ятниця, 31.08.2012 12:13 Переглядів: 767

8 из 20 социальных инициатив Президента Украины направлены на облегчение жизни людей с ограниченными возможностями разных категорий. Всего на реализацию программы выделено 18,2 млрд. гривен.

Такие цифры озвучил Владимир Бандуров во время встречи с представителями Кировского дома инвалидов в Ореховском районе.

Как сообщил кандидат в народные депутаты, первоочередная задача правительства на сегодняшний момент – это закупка протезов и инвалидных колясок .

Особое внимание в недалеком будущем власть планирует уделить и повышению зарплаты социальным работникам.

Первые результаты работы команды Владимира Владимировича в этом направлении можно ощутить уже сегодня. По словам кандидата, общими усилиями в этом году в Запорожскую область удалось «завести» 690 млн. грн. А за полтора года наш регион по всем экономическим показателям поднялся с 19 позиции на 10.

Но нерешенных проблем все равно осталось множество. Как рассказал кандидат в депутаты, одна из них – функционирование Кировской лечебной амбулатории семейного типа. Радиус ее работы составляет 40 км. Тем не менее, учреждение имеет всего одну скорую помощь, которая не успевает обслуживать всех больных. Также лечебному заведению требуется новая бормашина.

Владимир Бандуров поставил на контроль эти актуальные вопросы и пообещал решить их в ближайшее время.

- Мы все должны действовать как одна команда, единая семья, – заявил Владимир Владимирович. – Наша общая цель – сохранение стабильности в стране.

 

Докладніше

ОРЕХОВСКАЯ БОЛЬНИЦА – ОДИН ИЗ АДРЕСАТОВ «ЗЕЛЕНЫХ» ИНВЕСТИЦИЙ

вівторок, 28.08.2012 21:08 Переглядів: 1252

Ореховская центральная районная больница в рамках выполнения программы по Киотскому протоколу получит средства на теплосанацию. Начало ремонтных работ стартует буквально на днях. Замена окон, утепление фасадов, капитальный ремонт крыш зданий – такие преобразования ожидают лечебное учреждение.

Но ремонт в больнице мог и не начаться, так как выделенные деньги были заморожены на счетах и не поступали в район. Добиться их справедливого использования помог Владимир Бандуров.

 

Докладніше