Головна Новини

Програма "Бібліоміст" - це можливість модернізації бібліотек

вівторок, 20.03.2012 15:55 Переглядів: 783

Бібліоміст – це програма модернізації українських бібліотек, яка розширює доступ до інформації та сучасних технологій шляхом обладнання публічних бібліотек комп’ютерною технікою, навчання бібліотекарів роботі з новітніми технологіями по всій країні, надання підтримки бібліотекам у здійсненні діяльності та залученні додаткових ресурсів, просування сучасних українських бібліотек серед широкої громадськості.

Докладніше

Реалізація Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -II» на території району

четвер, 15.03.2012 16:43 Переглядів: 714

В серпні 2011 року на території району розпочато впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ».

Координаторами Проекту в Запорізькій області було проведено семінар для зацікавлених сторін.

Підписана тристороння Угода про партнерство між Оріхівською райдержадміністрацією, Оріхівською районною радою та координаторами Проекту в Запорізькій області.

 

Докладніше

Відбувся семінар з актуальних питань дотримання нового антикорупційного законодавства

четвер, 15.03.2012 14:15 Переглядів: 716

Сьогодні в приміщення районної ради відбулося навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників комунальних установ і закладів, які підпадають під дію Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Докладніше

До Міжнародного дня прав жінок та миру

п'ятниця, 02.03.2012 15:35 Переглядів: 757

В районі проводяться заходи з відзначення Міжнародного дня жінок і миру.

1 березня голова райдержадміністрації К.В. Дудніченко, голова районної ради С.О. Коваль, Оріхівський міський голова С.М. Герасименко провели зустріч з матерями багатодітних сімей, привітали присутніх зі святом і вручили квіти та подарунки.

В ході зустрічі багатодітні мами розповіли про проблеми, які виникають в сім’ях із вихованням дітей, соціально-побутові проблеми та поділилися успіхами своїх багатодітних родин. Ряд питань, порушених під час зустрічі взяті на контроль, відповідні служби отримали доручення.

 

Докладніше

Масляна на Оріхівщині

понеділок, 27.02.2012 16:43 Переглядів: 777

26 лютого за ініціативою молодіжної ради Оріхівської міської ради, громадського об’єднання ”Молоді регіони” та за підтримки Оріхівської райдержадміністрації на площі Покровській міста Оріхова відбулося святкування Масляної ”Масляна, масляна, яка ж ти мала, якби тебе сім тижнів, а посту – один”. Під час святкування жителі міста та гості мали змогу подивитись святкову концертну програму та частувалися безкоштовними млинцями, гарячим чаєм та булочками.

Докладніше

Відбулася чергова ХІ сесія районної ради

п'ятниця, 24.02.2012 20:25 Переглядів: 830

   Сьогодні, 24 лютого, відбулося пленарне засідання чергової одинадцятої сесії районної ради.

На початку засідання керівники району вручили відзнаки переможцям обласного конкурсу в номінації «Молодий підприємець» депутату районної ради, керівнику селянського фермерського господарства Грабку М.С. та в номінації «Кращий виробник» керівнику підприємства «Езра» Кошилю П.П.

На пленарному засіданні ради було розглянуто дев’ятнадцять питань, серед яких «Про звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Оріхівського району за 2011 рік та про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Оріхівського району на 2012 рік», «Про пріоритетні напрями роботи Оріхівської районної державної адміністрації на 2012 рік», «Про внесення змін до бюджетних призначень».

 

Докладніше

З Днем захисника Вітчизни!

середа, 22.02.2012 17:09 Переглядів: 730

23 лютого ми святкуємо День захисника Вітчизни. Ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв'язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Священною є пам'ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною.

Докладніше

Урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни

вівторок, 21.02.2012 21:00 Переглядів: 746

Напередодні Дня захисника Вітчизни у районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди свята. Захисників Вітчизни різних поколінь тепло привітали голова районної державної адміністрації та голови районної і міської рад.

Зі словами вітання звернулися до учасників урочистого зібрання голова районної організації ветеранів В.М.Галушко та голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Бондаренко Ф.М. Останній ще й виконав для них пісні.

Учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури підготували святковий концерт, який не залишив байдужими учасників зібрання.

 

Докладніше

Відбулися засідання постійних комісій ради

вівторок, 21.02.2012 15:20 Переглядів: 716

В період з 14 по 20 лютого поточного року відбулися засідання постійних комісій районної ради, на яких попередньо розглянуті проекти рішень, що вносяться на пленарне засідання ХІ сесії районної ради. В роботі постійних комісій взяли участь 31 депутат, що складає 67,4% загальної кількості членів комісій. В роботі комісій також брали участь голова і заступник голови районної ради, розробники проектів рішень ради.

 

Докладніше

Звернення районної державної адміністрації до мешканців району

середа, 01.02.2012 16:52 Переглядів: 722

Шановні жителі району!

В умовах значного зниження температурного режиму питанням номер один є організація злагодженої роботи органів влади та місцевого самоврядування. Головним завданням ми вважаємо забезпечення стабільного функціонування всіх сфер життєдіяльності.

За прогнозами Департаменту цивільного захисту МНС в найближчі 10 діб в Україні очікується дуже холодна погода, переважно без опадів. В найближчі два дні утримається холодна погода з температурою вночі 17-23 градусів морозу, вдень – 11-16 морозу. Найсильніші морози спостерігатимуться в Україні 1-7 лютого, і тільки після цього можливе невелике потепління. В ці дні передбачається ожеледиця, що може призвести до ускладнення або виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах, на лініях електромереж, зв’язку, комунальних мереж та у приватному секторі.

 

Докладніше